Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Raffaello miért ilyen finom...

Raffaello miért ilyen finom és miért ilyen drága? :/

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó alapanyagokból készül, és ügyelnek mindenre, és finomakból.

Ezzel tisztában vannak a gyártók is, és ha valaki meg kívánja:

"Drága, de ritkán veszek, most megkívántam"

És megveszi.

Képzeld el, hány ilyen ember van és ez mennyi pénz, és a gyártók azért adják drágán, mert megveszik

2014. aug. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Ez igaz. Általában ami jó minőségű és finom, abból kevés van egy csomagban/dobozban/packban/ és borzasztó drága. Azért is, hogy minél többször kívánd meg, egyből megedd 1 perc alatt és vehess még.
2014. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Különben annyira nem is drága, ha egy doboz fagyit veszel jobb minőségűt, az is annyiba kerül. Csak ha azt nézzük, hogy nincs benne tápanyag, és meg tudunk enni egyszerre három dobozzal is, ahhoz képest drága. :) Kérj minden szüli és névnapodra mindenkitől azt és ha szerencsés van, megcsömörlesz tőle pár év alatt. :)
2014. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mert a minoseget meg kell fizetni, ara van.

ha 100 ft lenne 3 db, nem.tunne olyan jonak...az arat maretingre is hasznaljak.

2014. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
HÁt a drága az azért erősen relatív, az a 8-900 ft szerintem egyáltalán nem sok érte.
2014. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadhato ara van, nem felsokategorias desszertkulonlegesseg.

Ha olcsot akarsz, akkor ne varj minoseget se, mert silany alapanyagbol es technikaval silany lesz az etel Is, ezen nincs mit magyarzni.

Ha finomat akarsz, akkor azt csak jo alapanyaggal, korszeru modon lehet. Semmi nincs ingyen.

2014. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem meg nem is finom és nem is minöségi!

Rengeteg cukorsziruppal ehetetlen édesre pacsmagolt krém, sokszor avas benne a mogyoró..

Bár én 20 éve cukrásziparban vagyok, másabb az ízlésem! :)

Én kivágom az udvarra az olyan porokkal, zselékkel házalókat, akiket pl. ezek alkalmaznak!

Egyszer csináld meg otthon színezék és porok nélkül, akkor majd meglátod, mi a finom! :)

Szép papír, rengeteg reklám, karaktertelen, semmilyen édes íz.. adjuk el drágán, hogy elitnek tünjön!

2014. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezelőtt 10-15 éve még drágábbnak számított, most már egyáltalán nem. (nincs 800Ft egy dobozzal)
2014. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7!

csináld meg igazi tejből tartósra, tejpor helyett...

2014. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Cukrasziparos valaszolo! Koszonjuk a lekezelo modorodat, ha nem izlik, ne egyel Raffaellot. Helyette mondjuk kepezd magad, es a tobbi cukraszt itt az orszagban, mert ha lenne elvezheto desszerteket arusaito cukraszda (tisztelet a nehany kivetelnek!!!), akkor nem tartos bonbonokat valasztanank!
2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!