Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit visztek suliba enni?

Ti mit visztek suliba enni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szendvicset, sütit, egyéb pékárut... :D

Na meg innivalót, legtöbbször teát

2014. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
müzliszelet,alma,teljes kiőrlésű keksz,dobozos üdítő,vagy győri jó reggelt keksz.ilyesmi :)
2014. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
a Subway-ben szoktam venni szendvicset és ásványvizet suli előtt.
2014. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Amikor iskolába jártam általában gyümölcsöt és zöldséget vittem. (és 1-2 db cukorkát) Persze ha időben fel keltem és nem kellett sietni, akkor mindig összeütöttem valamit. Egyszerű kaját, pl rántottcsirke szendvics, hozzá vmi szósz, esetleg saláta, pizza, stb. ehhez vodka, persze ásványvizes üvegben. Víz sem árt, esetleg hideg időben meleg tea.
2014. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lipton18 válasza:
100%
Müzliszelet,croissan,szendvics,valamilyen pékáru,alma,jó reggelt.irtelen ennyi jutott eszembe, amit szoktam:D És te, kérdező?:)
2014. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtot, gyümölcsöt vagy müzli szeletet.
2014. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok sulis, de azért emlékszem még. :)


- mindenféle felvágottas szendvics (sonka, párizsi, szalámi...), salátával, kenhető sajttal vagy vajjal, uborkával, paradicsommal...

- májkrémes szendvics trappista sajttal, kis ketchuppal

- rántott húsos szendvics

- rántottás szendvics

- csokis/vaníliás/sajtos croissant

- kakaós/fahéjas csiga

- dejós búrkifli

- sajtos rúd

- sajtos pogácsa

- ízes/lekváros bukta/levél

- bécsi perec

- kekszek/csokik

2014. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó, ha épp olyan a kaja itthon, ami fogamra való, meg jó laktató is akkor azt. Van hűtőnk meg mikrónk az osztályban, így könnyű főtt ételt enni(5-ből 3 nap biztos ilyen) meg ugy amit a boltban épp találok reggel, mikor mihez van kedvem. Amikor letolok délben egy tányér húsoskáposztát 3 szelet kenyérrel, az pont jó.
2014. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szendvics,péksüti.
2014. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi órám van, hányra kell mennem, van-e lyukasóra

Ha egész nap bent kell ülni, akkor szoktam vinni szendvicset, hideg "salátát" (tészta+grillezett zöldség+ grillezett husifalatok), gyümölcssalátát és egy üveg vizet. Reggel suli előtt szoktam venni egy teát (van egy meki a megálló és a suli között, az első előadás felénél már kellemesre hűl a tea)

2014. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!