Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti esztek otthon reggelit,...

Ti esztek otthon reggelit, vagy a suliba visztek és egyből 10óraival kezdtek?

Figyelt kérdés
Én itthon eszek 1 sütit, kis müzlit vagy valamit, aztán suliba egy szendvicset, de sok osztálytársam csak 1 kávét iszik indulás előtt vagy még azt se.

2014. febr. 15. 21:38
 1/9 anonim válasza:
Én csak nemrég tértem át a reggelizésre, általában müzlit eszek, mert korog a gyomrom, ha nem eszek reggel semmit és az elég kellemetlen. 2 éve még nem ettem reggelit és 10 óraival kezdtem de első 2 órát + szüneteket is végigkorogtam szóval az nem volt valami jó:D
2014. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam reggelizni, mert hihetetlenül utálom a korán kelést, és reggel 7:30-ra megyek dolgozni (illetve akkor már szolgálati ruhában ott kell állni). Szerintem belehalnék, ha 20 perccel korábban kelnék a reggeli miatt. Mire először kaját látok, kb. dél van. Tudom, nem egészséges, de így megy.
2014. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig reggelizem, anélkül nem tudok létezni. Így egészséges is, mert a szervezet egyből kap energiát az induláshoz. Időmegtakarítás miatt sokszor a reggeli fürdés közen, a kádban szoktam :D
2014. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, én is úgy 1 hónapja tértem át :D

Második, egy maréknyi mogyorót azért útközben elfogyaszthatnál, ez tényleg nem egészséges..

2014. febr. 15. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egy müzli szeletet vagy egy csomag Jó reggelt-et gyümölcslével, aztán a suliban az első szünettől kezdve szinte minden szünetben eszek valamennyit.
2014. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában reggel bekapok valamit, pirítóst, almát, ami kezem ügyébe akad. Nem szeretek reggelizni, de így jobb, mert tízóraizni 11 fele szoktam.:)
2014. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég hamar észrevettem, hogy ha reggelizek, akkor csak hamar megéhezem, értelme semmi. Bőven elég energiám van (nem frissesség, csak energia, akár fizikai munkához is) az előző napról minimum kora délutánig (bár az első halvány éhségjelre enni szoktam, többnyire 11-kor, ma speciel 1-kor, ezt nevezem reggelinek). Miért lenne egészségtelen, ha addig kifejezetten nem kíván a testem ételt, van energiám és így érzem magam jól? :)

Ja, nagyon nem vagyok reggeli típus, szerintem ezért sem kívánok enni addig, amíg nem is ébredtem fel teljesen, ami délelőtt nem szokott megtörténni. Este viszont viszonylag sokat eszem, s akkor élek, akkor van topon az agyam és a testem.

Ismertem olyat, aki konkrétan rosszul lett attól, ha reggel evett. Sokféle ember van.

2014. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem van egy kialakult rutinom reggel :)

a kocsiban mindig megeszek egy golden almát. reggelizni a munkahelyemen szoktam, emiatt elég 10 perccel hamarabb beérnem. abonett-szerű pékáru és felvágott a menü általában.

ja, bocs, azt kihagytam hogy reggel 3in1 kávé a kis cigikém mellé közvetlenül felkelés után. ilyenkor öntök erőt magamba és próbálok felébredni.


napközben nem lenne időm enni, szóval reggel kell nyomatni egy kis szénhidrátot hogy ne forduljak le a székről.

2014. febr. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én hétköznap 7:00-kor kelek, kb. 7:15 mire végre fel tudok ülni (nem dagadt vagyok, csak még hulla álmos), utána mire felöltözök, bepakolok, meg megfésülködöm, kutyának teszek ki kaját, az kb. megint egy jó 15-20 perc. Ekkor meg már indulni kell, mert ha később indulok garantáltam elkések. Úgyis mindig csengetés előtt egy perccel érek be. Szóval én sem reggelizek.
2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!