Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha megiszok egy energia...

Ha megiszok egy energia italt, annak mennyi ideig tart a hatása?

Figyelt kérdés
mondjuk egy hellnek, vagy egy wattnak, mennyi időre pörget fel?

2014. szept. 8. 16:40
 1/6 anonim válasza:
22%
Nem tenném a helyedben.
2014. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, emberfüggő. Engem sose pörgetett fel, csak növelte az esélyt, hogy ne aludjak el a motoron a következő 1-2 órában, autópályán, 40 fokban...
2014. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nálam kb. 3 percig tart a pörgés, utána olyan mély álmosságba merülök, hogy a lélegzés is komoly fizikai munkának tűnik. Szóval nem is nagyon iszok.
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy erősebb kávéban van kb. annyi koffein, mint egy energiaitalban. Ráadásul most már érdemes megnézni, mennyi is az annyi, mert pl. az általad felsoroltakban 32 mg/100 ml koffein van, de a Bombában pl. 15 körül. Ezt múltkor vettem észre, nekem nagy csalódás. Oké, hogy nem egészséges, de aki nem literszámra issza, annak nem fog megártani, mert tényleg egy kávéval vetekszik (talán egy kicsit több, de az sem lesz egészségesebb, aki napi 5 kávét megiszik).
2014. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, én is pont ma ittam egy bombát, és rájöttem hogy fele annyi koffein sincs benne mint a hellben.
2014. szept. 9. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár óra hosszáig.

A bomba tényleg gyenge, 3doboz után sem érzem azt, mint 1hell után.

2014. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!