Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek a suliba tízórainak?

Mit vigyek a suliba tízórainak?

Figyelt kérdés
Általában 2-ig vagyok bent a suliban nyolcig, tudtok olyan laktató ételt irni, ami egészséges? Eddig salátát vittem egyszer, de éhes maradtam, szoktam barna kenyérből szendvicset, de már kicsit unom.
2014. szept. 9. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*nyolctól
2014. szept. 9. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vihetsz néha bármilyen péksütit, illetve pl. tojásrántottás zsömlét, rántott/sült húsos zsömlét, hidegtálat (kaszinó tojás, franciasaláta...)
2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én szoktam úgy, hogy suliban fél 8 felé eszek egy rántottát zsömlét, 2 tojásból rántotta teljes kiőrlésű zsemlébe töltve rajta vékony paradicsom szeletek, 10 felé egy alma vagy banán, 1 felé pedig egy ivó kefir és majd ebéd fél 4 felé, mikor haza értem.


Vihetsz zabból sütött kekszet, joghurtot, kefirt, főtt tojásos szendvicset vagy salátát, omlettet, szoktam olyat is csinálni, hogy francia saláta alapra vagy mexikói keverékre ütök pár db tojást, ez színes is és laktató is, tortilla tekercs benne sonka, sajt stb, gyümölcsök, diákcsemege, dobozos tej korpovit kekszel, aszalt gyümölcsök, főtt hús salátával, tormakrémmel töltött sonkatekercs, tojásos muffin

2014. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vigyél egy szendvicset és rántottát mellé egy almát.
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!
2014. szept. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!