Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hizak 10 kg?

Margit Mezei kérdése:

Hogyan hizak 10 kg?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok de kiskoromtol kezdve sovanyab voltam az atlagnal szeretnek enis csinosab leni ,a problema az h hizni nagyon nehez szamomra de lefogyni anal konyeb ... Nekem sokszor a hangulatomtol fug h eszek vagy NEM es altalab az utobi (farat vagyok , streszes, izgatot,egyedul vagyok) 167 magasag 51,52 kg ingadozo .

2014. szept. 11. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgyis kapod majd a válaszokat, hogy más mit meg nem adna, hogy cseréljen veled, viszont ezzel nem sokra mész, ha téged zavar ez az állapot.

A másik, hogy "egyél cukros meg zsíros ételeket, jó sokat", na ezzel sem vagy előrébb, mert nem kell, hogy egészség rovására menjen, annyit nem ér.

Keress rá tömegnövelő étrendekre, sportolói oldalakon sok ilyen van.

Meg kalkulátorok, hogy mennyi a napi beviteled ahhoz, hogy hízni tudj.

2014. szept. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon a Sport kategóriában is lehet hasznos válaszokat találni tömegnövelés témakörben. Többek közt Montez és sándorzsolt hozzászólásait ajánlott elolvasni.
2014. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy zsiros,plöttyedt test is jó akkor sok süti meg gyorskaja..



Formas tested viszont az izmoktol lesz.

Szóval tömegnövelő etrend és kondi

.

2014. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!