Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Estére farkas éhség kap el....

Estére farkas éhség kap el. Ha eszek hízok, ha nem eszek meg idegbeteg vagyok, de ha eszek meg hízok. Mit lehetne tenni a farkas éhség ellen illetve mit egyek estére hogy ne hízak?

Figyelt kérdés
fogyókúra,

#diéta #fogyókúra #megoldás #éhség csökentés
2014. febr. 17. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

Miért híznál attól hogy eszel?


Ez nem egy normális összefüggés, valamit lehet rosszul csinálsz. Nem kizárt, hogy rosszul eszel, és akár emiatt vagy beteg és hízol. Nyilván ideges vagy ha éhes vagy, ez viszont egy jóval természetesebb összefüggés. Egyél, nem hízol tőle.. de igazi ételt egyél, vigyázz a gluténmentességre, szénhidrátszegénységre, tejfehérjéket is kerüld, ne szedj gyógyszereket.. ilyeneken lehet elcsúszni könnyen.

2014. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Azért leszel éhes, mert napközben nem jó az ételek eloszlása, minősége vagy mennyisége. Délben rendesen lakjál jól, egyél fehérjét, szénhidrátot is eleget. Délután 3-kor egyél még egyszer uzsonnát, valami fehérjét és gyümölcsöt, de esetleg kis teljes kiőrlésű péksütit is, így este már biztosan nem leszel olyan éhes.
2014. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
94%
Mozogj,és igyál. Se nem leszel annyira éhes,se nem leszel idegbeteg.
2014. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyél normálisan napközben, este meg már csak egy kis zöldséget fehérjével.
2014. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De a zöldségektől felpufadok és fingok,rosszul vagyok alig alszok és mindentől felpuffadok,ezen kívül sok a savam is.
2014. febr. 17. 15:33
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

Persze, mert már rossz az emésztésed. Ez összefügg azzal ahogy eddig ettél, összefügg a súlyproblémákkal.


Akkor neked: gyógyketogén táplálkozás (olvass utána a ketogénnek a zoldhaz.info.hu oldalon, az korrekt)


Sok zsír, moderált fehérje és minimális szénhidrátfogyasztás, ez lesz első körben a gyógytáplálkozásod pár hétig.


Ha nem segít, akkor már gyógynövények, kezelések kellenek, aztán rendbe fog jönni az emésztésed!


De segíteni fog a ketogén táplálkozás is, ez nagyon valószínű.

2014. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 idrzsupos ***** válasza:
Tudod, mennyi az inzulin szinted- éhgyomri és evés után? Hány cm vagy és hány kg? Hányszor eszel egy nap és ez milyen összetételű- mennyi szénhidrát, mennyi fehérje, zsír + hány összkalória/nap?
2014. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Én is este farkas éhes vagyok.De nem hízok csak rossz a gyomrom.Én sem eszek normálisan mapközben, ezért vagyok este éhes.Én csak egy szendvicset, kekszet és 1 aktimelt eszem iszom este.Próbált ki te is nem leszel éhes s vékony maradsz!
2014. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szendvics, keksz, daNOne actimel?


Ezek az elképzelhető legócskább, legkárosabb kaják amik még nem okoznak akut mérgezést, de jobb helyen nem tartják ezeket a mocskokat élelmiszernek.


A danone egy fölösleges cég, nem szabadna emberi fogyasztásra bocsátani amit kihánynak, becsomagolnak.


Normális keksz pedig nem létezik. A boltokban kapható keksz = búzaliszt (esetleg cukor).

A búza végtelenül távol áll a normális emberi táplálékoktól.


Utolsó, nagyon nem gondoltad át ezt a vacsora dolgot. A nyugati étrend minden, csak nem követendő.

2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Brigii :D válasza:
Keress rá a mínusz kalóriás ételekre és azokból csinálj egy fincsi salit :D
2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!