Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy hónapig reggeli, ebéd,...

Egy hónapig reggeli, ebéd, vacsora egy személyre 8 ezer forintból! Tanácsok? Hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim, de azért ez mégis kevés pénz, úgy hogy teljesen üres a hütőm.
2014. szept. 12. 20:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hűtőm!
2014. szept. 12. 20:41
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Krumpli, tészta, olcsó felvágott, napi max 1 melegétkezés, többire zsömle, kenyér felvágottal. Hogy a viharba sikerült összesen 8 ezret hagyni 1 hónapnyi kajára? :S
2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, nem tudtam nyáron dolgozni és ennyit kaptam otthonról. Köszönöm a válaszod.
2014. szept. 12. 20:52
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, de tudom a hozzád hasonló nélkülöző fiatalokat sajnálni!Valaki a legújabb ájfónra vágyik, valaki meg arra, hogy ne haljon éhen.

Bocs az off-ért!

2014. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ja amúgy borzasztó egészségtelen, de vannak ilyen zacskós levesek is... Barát/barátnő, rokon nincs, akihez néha tudnál menni? Diákmunkát nem tudsz válallni, legalább alkalmanként egy kis zsebpénzért?
2014. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok máshoz menni, egyedül vagyok a problémáimmal. Munkám remélhetőleg lesz, de akkor is csak egy hónap múlva kapok majd fizut. A zacskós leves nem rossz ötlet, köszönöm :)
2014. szept. 12. 21:17
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

A húst teljes mértékben felejtsd el, pazarlás.


Amit vegyél: még most nézd meg, hol a legolcsóbb a liszt, tartós tej, rizs, száraztészta élesztő és ilyen alapdolgok.


Ezenkívül csak zöldségekre, gyümölcsökre van szükséged, és valamire, amit a kenyérre kenhetsz.


Nem lesz egészséges, nem lesz jó, de valahogy túléled.

Pl egy heti menü:

- 3 napig krumplifőzelék cukkinifasírttal: fél kb. krumpli 60 ft, 2 fej hagyma bele kb. 20ft, 1 pohár tejföl 60 ft, liszt sűríteni kell még hozzá kb. CUkkini: 90 ft/fél kiló

- 2 napig ratatouille (padlizsános, cukkinis lecsóféle) fél kg. padlizsán 150, cukkini 90, paradicsom 200

- 2 napig hagymás rizzsel töltött paprika: paprika 300 ft/kiló, rizs 150ft, pár szem hagyma 40 ft.


Egy hétre = kb. 1200 ft. Marad 800 ft a reggelire-vacsorára. Persze vacsorára is marad ezekből, hatalmas adagokat írtam.



Reggelire, vacsorára otthon gyúrt kenyér, zsemle (liszt, víz élesztő, kb. semmibe sem kerül). Mellé uborka, paradicsom, paprika, amit épp a legolcsóbban kapsz.

2014. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha Pesten vagy, az aluljárókban van a Trió pizza, 200 forint egy szelet, finom és az éhséget is elcsapja. Meg... hát, nem tudom :( Melegszendvics orrvérzésig...
2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az otthon gyúrt kenyeret kihagyom, nincs időm rá, de a többi tanácsod jó ötlet, köszönöm!
2014. szept. 12. 21:20
 10/21 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!