Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom de a fogyókúrám...

Fogyókúrázom de a fogyókúrám hangsúlyát az éhezésre helyezem, tehát napi max 3-5db alma/nap. Ez így rendben van? Tudok így fogyni ha ezt a tendenciát tartom továbbra is? 180kg/F

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
És 180 kilósra mennyibe került felhízni? Az nem volt drága? Amúgy kamu kérdés. Gyalogolj sokat ennyi kilósan. Én pl. gyalog megyek haza a munkából.. Pedig közel sem vagyok 180 kilós!
2014. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Anyám, apám is túlsúlyosak.

Azt hiszem erre mondják, hogy benne van a genetikájába.

De, hogy ez ne váljék mentségemre. Napi 10 órát dolgozom erdőben fűrészesként.

Aki tudja mit jelent ez, annak nem kell leírni, hogy ez mivel jár.

Napi 3x étkezem. Túlnyomó többségében rozs kenyérből álló szendvicset.

Mikor haza érek akkor egy kis főtt étel is zuende a napra.

Tehát ha eszem is, én azt ledolgozom.

Ezért kicsit érthetetlen számomra, hogy hízhattam meg ennyire mikor már lassan 10 éve dolgozom.

Szóval ne vessünk keresztet egymásra mikor nem ismerjük egymást.

2014. szept. 17. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt a "diétát" NE PRÓBÁLD KI! Keress fel egy dietetikust! Ez a legjobb, amit tehetsz. Közösen összeállíthattok egy olyan diétát, ami (persze mozgással kombinálva) hatékony lehet. Sok sikert!
2014. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az almakúra az nem fogyókúra.
2014. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!