Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegségem miatt nem sportolha...

Betegségem miatt nem sportolhattam 2 hónapig sőt még a sétát is megtiltották. Most hogy minden rendben nem férek bele a ruháimba. Stb. Leszeretnék fogyni. Valamilyen diéta bevállt valakinél? (többi lent! )

Figyelt kérdés
6 kilót szedtem fel és nagyon zavar.. Vékonyka lány voltam és most a fejem aseggem a hasam minden nagy. Leszeretném dobni azt a 6 kilót segitenétek? A sport rész megvan oldva csak az étkezése kérnék valamilye diétát.
2013. okt. 13. 15:45
 1/1 anonim válasza:

Velem is ez volt műtét 3 hónap fekvés, semmi mozgás. Felszedtem 2-3 kilót. Ezért saját diétát alakítottam ki:

reggeli: 1-2 teljes kiőrlésű vagy abonett kenyér, margarinnal, sonkával( a párizsi és a szalámi jobban hízlal) és zöldségel paradicsommal vagy uborkával.

tízórai: 10-15 szem mandula vagy kesudió.

ebéd: soványhú mellé zöldség vagy kevéske krumpli. Édességnek ha nem bírnád ki nélküle 1 darab cukorkmentes náőolyi.

uzsonna: 1 alma de inkább valamilyen zöldség pl:répa

vacsora: light joghurt és egy abonett kenyér.

AZ étkezések között 3 ór szünetet tarts legalább és vizet igyál illetve reggelire laktózmentes tejet.

Azt javaslom hogy ezt a diétát 2 hónapnál tovább ne csináld

sok sikert

2014. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!