Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyek így a menzán suliba...

Egyek így a menzán suliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Erre a hónapra elvileg már ki van fizetve. Eddig még elment a kaja de most megváltozott és olyanokat főznek amiket nem szeretek, nem szívesen eszek meg. Nem szeretnék igazából ott ebédelni, viszont addig ott kéne ülnöm a többiekkel amíg ők esznek mivel minden barátom szinte ebédelős. Meg sokszor még nem is vagyok akkor éhes amikor végzek...Vagy ha ne akkor mikor mondjam le?
2014. szept. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, ha az embernek nincs annyi önálló gondolata, hogy ezt eldöntse.
2014. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mondd le. Én is utálom a menzai kaját, nagyon pocsékul főznek. Ráadásul nem tudod, mi van az ételedben. Jobb otthon szarakodni a kajával, minthogy valami baj legyen a menzás miatt.
2014. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, erről nem a gyerek dönt, hanem a szülő ÉS a gyerek. A menzás max. azt teheti meg, hogy nem eszi meg a kajcsit, anyjáék meg dobálják ki a pénzt.


Kérdező: mi az, amiket főznek? Csak kíváncsiságból. Amúgy ülj le anyudékkal, mondd el, mi bajod és intézkedj.

2014. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: elsősorban a gyerek eszi a kaját. A szülő nem tudja helyett eldönteni, hogy akar-e ott enni a gyerek, vagy megvárja a barátait, vagy mivan.
2014. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2014. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!