Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van egy csomag fagyasztott...

Van egy csomag fagyasztott zöldségem. Hogy fogyasszam?

Figyelt kérdés

vacsorára valami olyan ételt akarok enni ami nem hízlal

csak ez van

meg egy kis csirkemell sonka

serpenyőbe olajon pirítsam meg, vagy főzzem meg vízbe

mert a csomagoláson azt írja, hogy vízbe de nem tudom

tippek?

ötletek?


2014. szept. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Párold meg egy kis zsiradékon (olaj, vaj, zsír), aztán verj fel egy tojást, abba keverd bele az apróra vágott sonkát, és a keveréket öntsd a zöldségre. Jó étvágyat!
2014. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kiolajozok egy tepsit, beleszórom a fagyasztott zöldséget, a tetejére is locsolok kis olíva olajat. Sütöm v. 40 percig - fel kell előbb olvadnia. Ha már puhul, megsózom, borsozom, rácsorgatok mézet és még sütöm pár percet. A csirkemell csíkokat meg addig serpenyőben sütöm meg.
2014. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A csirkemell csíkokat meg addig serpenyőben sütöm meg."

A kérdezőnek csirkemell "sonkája" van (amennyire a csirkemellet hívhatjuk sonkának, azért az idézőjel :) ), azt nem tudom, hogyan lehetne felhasználni. De a fagyasztott zöldséget én egyszerűen rá szoktam dobni egy adag vajra, megsózom és később rakok hozzá még egy kis vajat. általában elég víz olvad ki belőle, nem is kell felönteni, és ha az ember időben abbahagyja, akkor nem is fő szét a zöldség. :)

2014. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csirkemellel szoktam, azért írtam kapásból, aztán láttam, hogy mellsonkáról van szó, de én azt is szoktam serpenyőben sütni, egészen pirulásig.
2014. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!