Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van néhány csomag Surimi...

Van néhány csomag Surimi fagyasztott rákos halrudacskám. Mit csináljak belőle?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam meg?Panírozzam?Felolvasszam?Süssem ki olajban?Fogalmam sincs hogy kell megcsinálni.Valami ötlete valakinek?Sokat segítene!
2009. jún. 2. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek, fagyasztott változattal nem találkoztam még, de gondolom, ugyanaz lehet, mint a sima. Én salátát szoktam belőle csinálni (hangulatfüggő, hogy mit teszek mellé) vagy pizzafeltétnek használom.
2009. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En kis soval oliva olajban meg vajban megparolnam, jo sok fokhagymaval majd felontenem egy kis tejszinnel es vagnek bele petrezselymet, kicsit rottyantanam. Fott rizzsel talalnam.
2009. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tade ***** válasza:
SZia. En eloszor is felvagnam karikkakra es feltennem olivaolajban parolni, adnek hozza egy kis borsot, tejszint,, majd fott tesztaval (spaghetti) talalnam.
2009. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!