Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek suliba enni?

Mit vigyek suliba enni?

Figyelt kérdés
Idén kilencedikes vagyok, napi 7-8-9 órám van, és nem vagyok ebédes. A szendvicsektől már rosszul vagyok, de semmi más, egészséges ötletem nincs. Húst nem eszem (legalábbis felvágottat semmiképpen). A péksütiket szeretem, de szeretnék valami egészségesebbet. Ötletek? :)
2014. szept. 28. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél olyan ételt, ami hidegen is jó, pl. rántott csirkemell, fasírt, vihetsz mellé zöldfélét (retek, uborka, paradicosm paprika, sárgarépa), tojáslepény, tésztasaláták, és gyümölcsök, alma, banán, körte, kivi, most szőlő is van. Vihetsz rizskochot is, palacsintát, mákos gubát, túró gombócot.
2014. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írja, hogy nem eszik húst, erre rántott csirkemell, fasírt... Amúgy én ajánlanék valamilyen csigákat, diós, csokis, pizzás. Otthon meg lehet sütni, és nem bolti. Inkább salátákat vigyél. Esetleg valamilyen majonézes, csak az elég büdös tud lenni.
2014. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írja:

"Húst nem eszem (legalábbis felvágottat semmiképpen"


Ebből gondoltam, hogy csirkemellett talán eszik. :-)

2014. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Eszem húst, de csak csirkét és pulykát, és azt is csak főételként (szeretném ezt is elhagyni, de egyelőre nem tudom), szóval a fasírtos, rántotthúsos szendvics kiesik. De egyébként jó ötletek, és a csigasütést is kipróbálom majd :)
2014. szept. 29. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Fasirtot és rántott húst is lehet csirkemellből, vagy pulykamellből készíteni, és ez főétel lenne, ha nem ebédelsz bent. Salátákat is vihetsz mellé.
2014. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!