Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vegyek termobögrét?

Hol vegyek termobögrét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy JÓ termobögrét, mert irodán dolgozom, sok papírral, és amilyen ügyetlen vagyok még kiöntöm a teámat, viszont nagyon szeretek teázni.

Egy csomó oldalt megnéztem itt fent neten, de ami tetszene csillagos összegért lehet megvenni.

Gondoltam a Tesco-sakra, de nem tudom, hogy mennyire jók azok.

Illetve van valakinek valami jó ötlete, vagy esetleg már termobögréje, ami jó is, szép is, és elérhető áron van?

Fontos szempont, hogy ne csöpögjön, leejtés/verés esetén se jöjjön szét, és nem muszáj fél napig melegen tartania a teát.

Várok minden ötletet!



#tea #bögre #Thermo #termobögre #termo bögre
2014. okt. 14. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tescoban, Intersparban és háztartási boltban is láttam. Metálos bevonatú, zöld, sárga és piros színben láttam. Nem olyan szép, mint egy bögre, de nem is csúnya. Olyan termosz kinézetű. Én is gondolkodtam rajta, hogy veszek egyet. Úgy ránézésre 3 decisnek saccoltam.
2014. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyen helyekre gondoltam. Az én közelemben csak sima spar van, eddig ott nem fedeztem fel, bár nem mondom, hogy nem volt, csak lehet akkor nem gondoltam, hogy az milyen lehet.
2014. okt. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!