Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szalámi/kolbász megülheti a...

A szalámi/kolbász megülheti a gyomrom?

Figyelt kérdés

Tegnap vacsira ettem szalámit és hajnal 3-kor hányingerem volt, ma szintén ettem de ma kolbászt és szintén ugyanez a panasz :S


(mindkettőnek jó a szavatossága)


2010. jan. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezek szerint nem bírja az epéd zsírosat.
2010. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pff nekem is szokott fajni a gyomrom a kolbasztol. tul nehez kaja, vegyel be mindenkeppen vmi emesztés segito gyogyszert!
2010. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég nehéz étel mindegyik. Ha éjszaka hányingerre ébredsz és nem tudsz hányni, vegyél be egy mokkáskanál szódabikarbónát. Attól megnyugszik a gyomrod.
2010. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán, nekem a rákóczi szalámi tette be a kaput...azóta nem is nagyon ettem
2010. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzalmasak ezek a felvágottak, és ezen belül a szalámik és a kolbászok a legrosszabbak. Én ilyesmit csak úgy negyed évben egyszer eszek. Rettentő zsírosak, vegyszeresek (tele nitrittel stb.), sósak. Próbáld elkerülni őket, és helyette zöldségeket enni elsősorban, vagy ha másra is vágysz, akkor az legyen valami természetközelibb étel, pl. valós hús, hal, tej(termék), tojás.
2010. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!