Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kenyér nélkül lehet boldogulni...

Kenyér nélkül lehet boldogulni a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet. Elég sokan boldogulnak nélküle.
2014. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Lassan 5 éve nem eszem kecnyeret, se semmiféle kenyerpotlot, mint pl puffaszt ott búza. Teljesen felesleges és üres, kaloriakat lehet csak belőle bevinni.
2014. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eleinte biztos nem egyszerű, de lehet.
2014. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Nem mondom, hogy egyáltalán soha, nagy ritkán hétvégén bevállalok egy kis házi sonkát hagymával és ahhoz kell a kenyér, de eltelnek úgy a napjaim ,hogy nem eszek semmilyen pékárut. Nem tudatosan jött, egyszerűen nem kívánom, unalmasnak tartom, és mint ahogy a 3. írta, haszontalan. Helyette inkább nap közben eszek salátát, gyümölcsöket, az előző napról maradt főtt ételt, majd estére ismét főzök valami finomat. Helyette krumplit sokat eszünk, valamint zöldség és rizs a gyakori köret nálunk. De nálam ilyen, hogy én megkenjek egy szelet kenyeret valamivel, az nem fordult elő évek óta.
2014. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Másfél éve nem eszem kenyeret.Lehet élni nélküle.
2014. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze. Sokszor hetekig nem eszek pékárut. Különösebb oka nincs, csak kimarad
2014. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de nagyon érdekel néhány válaszoló válasza...

Akik nem esztek kenyeret, ti miket szoktatok reggelizni, vagy magatokkal vinni olyan helyre (suli, munka), ahol nincs melegítési lehetőség (tehát kvázi a szendvics helyett)? Nekem összesen 1-2 dolog jut eszembe, minden más ötletemhez kell a kenyér :(

2014. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

El sem tudnám képzelni az életem kenyér nélkül.

Az telekhez sok kenyeret eszünk (főzelékek, székelykáposzta, töltött káposzta, lecsó, gulyásleves, rántotta, virsli...stb)

A vacsora legtöbbször hidegkaja, azaz szendvics.


Fehér, vagy félbarna kenyeret eszünk, napi fél-1 kiló elfogy (2 felnőtt, 1 kisgyerek)

2014. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Akik nem esztek kenyeret, ti miket szoktatok reggelizni, vagy magatokkal vinni olyan helyre (suli, munka), ahol nincs melegítési lehetőség (tehát kvázi a szendvics helyett)? Nekem összesen 1-2 dolog jut eszembe, minden más ötletemhez kell a kenyér :("

Ha reggelizek, akkor kiflit szoktam enni, de müzlivel tudom helyettesíteni.

Melóba nem viszek semmit, kimegyek kajálni kocsmába/étterembe/kantinba/kifőzdébe.

Este szintén meleg kaját eszünk, vagy főzünk vagy szerzünk valahonnan (rendelünk, beülünk egy kocsmába, kínaiba stb). De persze vannak napok, amikor hideget eszünk itthon, akkor péksütemények fogynak este is.

De simán van olyan, hogy 2-3 hétig nem eszek semmi kenyérfélét.

2014. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!