Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen különleges ételeket...

Milyen különleges ételeket ismertek, esetleg ettetek már? És hogy ízlett? Amit a mindennapokban nem nagyon szokás enni, inkább ünnepekkor.

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít annak. Például békacombot vagy csigát csak elég ritkán eszem, de nem ünnepekkor. Viszont ha van, akkor szívesen eszem! A békacombot rántva, pl. halászlé után kitűnő, vagy a csigát fűszeres mártásban vajjal. Remek!
2012. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetro ***** válasza:
100%
fecskefészek?
2012. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bika here pörkölt, marha húspofa pörköltnek,
2012. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor még én is: tevehús, kakashere-pörkölt.
2012. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fecskefészek régóta érdekel! Ettél? És száz napos tojást?
2012. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem egészen ilyesmire gondoltam. :D Hanem pl: Ananászos pulykamell,csirkemellfilé sonkában. Nálunk a kettő közül valamelyik lesz majd az ebéd pénteken. :) Vagy esetleg: rakott hal gazdagon,sült vaddisznócomb,csirkemell salsával,töltött rákfarok,burgonyás rakott bárány,vörös sügér borhabmártásban,héjában sült burgonya sonkával és sajttal,pácolt báránysaslik,csirkemell falatok nyárson,stb.
2012. szept. 26. 11:12
 7/12 tetro ***** válasza:
Fecskefészket egyszer ettem, de igazából annyira nem nyűgözött lenne, mint amilyen irreálisan drága volt. Száznapos tojást háromszor próbáltam, egyszer salátaként, de azzal európaiként nagyon nehéz megbarátkozni... :D
2012. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bocsánat, én sem ilyenkre gondoltam különleges ételek címszó alatt. Amiket leírtál, hát receptek, igen, mi is szoktunk, elég változatosan a csokoládés csirkétől a vargányás dödölléig. Szóval, azt hittem, valami szokatlan kérdezel...
2012. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tetro, amit írtál, nagyon izgat. Én is szeretném megkóstolni. Kössz! Aztán legfeljebb nem fogom szeretni. ))
2012. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
11:31-es válaszoló: Amiket leírtam,azért érzem különlegesnek mert mondhatni nálunk "egyhangú" a kaja. Ezalatt nem azt értem hogy mindig egy félét,ugyanazt esszük. Hanem megvan hogy mi az amiket szoktunk csinálni,és a család nem képes új recepteket kipróbálni mert nem ismeri. Pedig néha érdemes újféléket készíteni.
2012. szept. 26. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!