Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jo nagy kortyokban szerettek...

Jo nagy kortyokban szerettek inni inkabb vagy sokszor aprobb kortyokban?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy sok fugg attol, hogy epp mit iszol. Maskent iszol meg egy phoar barack levet, nyaron, mint egy pohar friss kolat telen, de vannak kulonbozo tipusu emberek, vannak akik egybol gyorsan szeretik ki inni a poharukat ( tipikus egyhuzasra a palinkat, ami marad az a harag cimszoval) es vannak akik aprankent tobb reszletben.

2014. nov. 11. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2.
2014. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Apró kortyokban
2014. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kortyokban. Az apró kortyok pont annyira idegesítőek, és "feleslegesek", mint menni egy rakat gyökkettővel száguldó öreglány mögött.
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kiakasztom a gögámat aztán lehajtom.
2014. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Amikor valaki apró kortyokkal iszik valamit és hallatszik az a torok 'krekkegő' hang, na, akkor ölni tudnék. Olyan mértékű ideg jön belém, hogy hihetetlen. Ez akkor is fenn áll, ha én iszom így.
2014. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyökkettővel... :D


Én nagyon ritkán iszom, akkor is csak az íze kedvéért, ezért én is kis kortyokban szeretem hosszasan ízlelgetni. Szinte orgazmusom van tőle. Vörösborok a gyengéim, de a Tatrateát (62% - Áfonya-erdei gyümölcsös tea likőr) sem vetem meg. Vétek lenne bármelyiket is egy húzásra leönteni.

2014. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"kiakasztom a gögámat":):):)


kis kortyokban

2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ébredés után két pohárnyi vizet hajtok fel az ásványvizes flakonból. Hatalmas kortyokban. Napközben sűrűn iszom, akkor is nagy kortyokban. Este a zöld teámat apró kortyokban szürcsölgetem.
2014. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vizet nagy kortyokban.

Kávét, teát kisebb kortyokban, mert ezeket melegen-majdnem forrón szeretem.

Üdítőt nem nagyon szoktam inni, de ha szénsavas azt is kis kortyokban, mert nem szeretem a szénsavat, csiklandozza a torkom és mindig tüsszögnöm kell tőle.:)

2014. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, sosem koncentrálok rá... Gondolom, szomjasan nagyobb kortyokban iszom. S nem valami lassan (az töményeknél van, órákig el tudok lenni egy felessel) :) Van, hogy mire rendesen felébredek, másfél liter teának már annyi. Ez azért ritka, inkább este iszom, főleg, ha tornázom, akkor nagyon sok kell.

Viszont egy egész napos motorozáson képes vagyok fél litert inni, nagyon sokszor (illetve amennyiszer megáll az ember, folyton mégse teszi). Pedig mások akkor sokat isznak. 9 órás teljesítménytúrán sem megy be sokkal több, pedig én roppantul túlmelegszem, ha nincs tél. Folyton iszom, de piciket. Míg itthon elfoglalom magam, órák után rájövök, hogy szomjas vagyok (no nem vészesen) és iszom 1-2 pohárral, viszonylag gyorsan, akár felhajtva.


Ha nem szomjúságból, hanem magamra erőltetve innám, tuti lassú lennék, de ez eléggé elképzelhetetlen dolog...

2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!