Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Suliba járó tinik, ti mit és...

Suliba járó tinik, ti mit és mennyit esztek egy átlag nap? (Hétköznap, hétvége)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból:)

Válaszaitokat felpontozom.



2014. dec. 16. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Én mikor suliztam nem vittem túlzásba a kajálást.

Általában a 6 20assal mentem be és 10 ig nem is voltam éhes így napközbe két almával elvoltam. Suliból általában 3 15 és 3 30 közt értem haza és akkor ettem valami főtt ételt. Aztán este megint ettem valami gyümölcsöt. A suliba meg kávéztam...


De ez azért volt mert általában ha nem ébreszt a vekker akkor olyan fél 10 fele kelek fel de csak 10 óra van mikor kikecmergek.

Mikor itthon voltam akkor picit többet ettem de akkor se vittem túlzásba.

2014. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapokon mivel 6-kor megyek 17-kor jövök, reggelente egy tál műzli. Napközben mivel nem vagyok menzás csak 2-3db szendvics(mikor milyen) és egy péksütemény.Aztán este mikor hazajövök vacsora (mikor mit csinál anya).Általában egy tál leves és egy tál főétel.


Hétvégén reggelire rántotta,lecsó vagy kenyér valamivel megkenve(mogyikrém,lekvár, stb.).Aztán ebédkor egy tál leves, a másodikat én mindig délután 4-5 körül szoktam megenni.Majd 6óra körül még egy tál második és annyi.

2014. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hétköznap: reggel: 6kor egy szendvics, tea

ebéd: 16kor egy tányér leves, második

vacsi: 19kor párolt zöldség vagy nyers gyümölcs


Hétvége: reggeli: tükörtojás

ebéd: anyu aktuális remekműve-leves, főétel, süti

vacsi: keksz, gyümölcs, vagy zöldség

2014. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!