Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlatok gyorsan elkészíthető...

Ajánlatok gyorsan elkészíthető, egészséges ételeket, amiket a hétköznapokon könnyedén megfőzhetek és elálnak másnapra is? Ti miket szoktatok főzni a hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Sajnos hajmalos vagyok ellustulni és nem törődni az étkezéssel. Sokszor összeütök valami félkész ételt, de a gyomrom sem bírja már, tudom nem egészségesek. Máskor meg a szokásos rizs, krumplipüré és sült csirkemell, ez finom, de minden nap nem az igazi.

2014. dec. 17. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden étel egészséges, ha változatosan eszel. Nem csak a vacak csirkemell létezik. Sütve a tarja sokkal finomabb. De főzhetsz pörköltet nokedlival, a húshoz párolt zöldséget, főzeléket.
2014. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ma csináltam nyárról eltett lecsóból egy jó nagy adaggal. Egy kis olajon még pirítottam hagymát, jól megpaprikáztam rá a konzerv lecsó, pár karika kolbászt is vágtam bele a szín és az íz kedvéért majd 4 tojást ütöttem rá.Gyors és egészséges is, lehet hozzá főzni rizst is, ha valaki úgy szereti.


Vagy fagyasztott spenót püréből csinálhatsz spenót főzeléket hozzá 2 db tükör vagy főtt tojás nagyszerű ebéd/vacsora.

Szoktam fagyasztott zöldségkeverékből levest csinálni és bele májgombóc vagy tojásos levest is.

Resztelt máj főtt krumplival, uborkával, stefánia vagdalt krumplipürével, sült hal zöldborsós rizzsel, tonhalsaláta, töltött csirkecomb, rántotta.

2014. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem minden étel kibirja 2 napig a hűtőben, kivéve talán a salátákat, de azt meg 15 perc alatt össze lehet dobni egy hús mellé.

Én gyakran csinálok tésztaféléket, pizzát, kenyérlángost, paprikáskrumplit, csilisbabot, rántott zöldségeket, különféle húsokat valami körettel, pörköltet körettel, puliszkát,

2014. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!