Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik mindenki...

Miért csodálkozik mindenki annyira, mikor megtudják, hogy UTÁLOM a nutellát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Én sem szeretem!

Nem kötelező szeretni mindent, amit kitalálnak csak azért, hogy a pénzünket elszedjék!

Nem igazán szokott érdekelni, hogy mások mit szeretnek és mit nem, másokat se érdekeljen, hogy én mit eszek...

Te sem problémázz ezen!

2015. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a nutellát és abszolút nem vagyok édesszájú sem.Csokit is csak nagyon ritkán eszem.

Nem értem,hogy miért csodálkoznak rajta,valaki a spenótot nem szereti,valaki a nutellát,senki nem egyforma.

2015. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azt te is.

Mivel sokaknak tetszik, és nehéz elképzelni ezt az álláspontot indulok nélkül. Ugyanúgy, ahogy neked nehéz elfogadni az ő álláspontjukat indok nélkül.

2015. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozok, én sem szeretem.
2015. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor egy csomót megettem, aztán egy hétbe került hogy kikezeljem a gyomorfájásomat, azóta rá se akarok nézni :D
2015. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
a Nutellát? hú én nem tudom de én is furán néznék ha ilyet hallanék, én mondjuk nagyon szeretem a hasam, az édességeket, úgyhogy nekem alapvető, gondolom túl édes valakinek de nekem pont azért olyan finom a Nuti.
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak az 1990 utáni gyerekeket (tehát kb. 1980 után születetteket) szoktatták rá erre a nyugati ízléssel készített förmedvényre. Undorítóan édes, mintha felolvasztanék cukrot, és raknék bele egy csepp mogyoróaromát. Valószínűleg ennyi is az elkészítése. Jó üzlet.
2017. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Én is utálom!
2018. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!