Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 13 éves vagyok szeretnék...

13 éves vagyok szeretnék anyáéknak valami ételt készíteni. De nem akarom hogy segítsenek vagy, hogy egyáltalán megtudják. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Anyáék reggeltől dolgoznak és mindig fáradtan jönnek haza...éppen ezért szeretném meglepni őket valamivel :) Valami éddességre gondoltam, de bármit megcsinálok :) Az egyetlen baj hogy nem szeretik ha a sütőnél variálok...így olyan ételt keresek amit nem kell megsütni/megfőzni...

2014. szept. 28. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kókuszgolyó, fözés nélküli puding, saláták, virslit főzhetsz úgy is, hogy fízforralóban melegítesz vizet, a virslit beleteszed egy tálba, és ráöntöd a vizet.

[link]

2014. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
De aranyos vagy:))
2014. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Fűzz ki tésztát, vegyél valami üveges szószt, reszelj hozzá sajtot és voilá. Kész a vacsora.
2014. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. okt. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!