Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sportolni szeretnék, mit...

Sportolni szeretnék, mit egyek? 19/L

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy elkezdek ismét sportolni. 4 évvel ezelőtt hagytam abba az úszást, mert nincs időm az iskola miatt a 3 órás edzésekre járni, sőt az uszodába odavissza 1 óra az út. Gondoltam tehát elkezdek sportolni otthon, meg is van,hogy mit. De nem tudom, hogy állítsam össze a napomat. Mit egyek? Mikor? Mikor a legjobb idő edzeni? 5kor kelek, szóval reggel esélyem sincs egy rövid tornára, futok a buszra. Iskolai étkezdében ebédelek(szinte minden nap hús/ + 1x valami ragadós édes akármi). Reggelire zabkását szoktam enni, de nem tudom mit tovább. Az emésztésem sajnos eléggé lelassult. 7 után nem eszem. Mit kellene edzés előtt/után enni?

2015. jan. 8. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg a legjobbat kihozni a helyzetéből, senki sem kényszeríti h megegyel mindent amit éled raknak, csak toled fugg, elhatározás kérdése, de menni fog!

Reggelire a zabkasa nagyon jo, csak ne cukorral készítsd el. Utana ha esetleg éhes vagy suliba vigyél valami gyumolcsot, alma, banan, narancs ilyesmit. A peksutit felejtos!

Iskolai menzák sajnos nem tul egészségesek, vagyis az etelek amiket készítenek. Azt javaslom, ha van ra lehetőséged inkabb mondd le, es esténként dobj magadnak ossze egy finom ebédet fel ora alatt. Hidd el annyi ételt lehet csinalni gyorsan ami finom es egeszseges is. Ha teheted kérd el ezt a penzt a szuleidtol amit az iskola menzara költenek es abbol te finom es egeszseges ételeket tudsz enni.

Vacsorára javaslok egy salátát natur hússal, fott tojást zöldségekkel, felvagottal, görög salata, túró joghurttal.

A legfontosabb szerintem h próbáld meg hanyagolni a kenyeret, tésztát, cukrot vagy legalábbis leredukalni amennyire csak megy.

Remelem segítettem, es okosan hidd el menni fog!:)

2015. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél. Lenne még egy kérdésem.Tudnátok valami időt ajánlani sportolásra? Gondolom azért ne legyen este, deúgy sem, hogy rögtön ebéd után. Mikor a legmegfelelőbb?
2015. jan. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!