Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gyömbérről szeretnék tapaszt...

A gyömbérről szeretnék tapasztalatokat, mennyi ideig lehet áztatni italnak? Hányszor lehet rátölteni egy darabra? Hogy hatékonyabb? Érdemes összerágva lenyelni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 09:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Én a gyömbért lereszelem,és ráöntök kb két liter vizet,van mikor napokig ázik a hűtőben semmi baja nem lesz.összerághatod,de mocsok erős!!!
2015. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én télen minden nap iszok kb 1 liter gyömbér teát, úgy keszitem, hogy egy 5 centis darabot késsel megpucolok es kis darabkakra vágom es beleteszem egy kulacsba es hozza zold tea, vagy akármilyen amilyet szeretsz. Ra a forró viz, hagyom állni kb 5-6 percet, majd beleszeletelek 1 citromot es tovább hagyom állni kb 5 percet, ha bírod ide igy, vagy mehet bele méz vagy edesito.

Sosem vagyok beteg, vagy ha meg is fázom, 1-2 nap es elmúlik! Gyömbér egy csodaszer!:) jobb kint a sok hulye gyógyszer.

2015. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
el is lehet rágcsálni belő kis darabot fél diónyit, csípi a nyelvet, de így nyersen, azthiszem eléggé jól irtja a bacilusokat.
2015. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!