Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Gyümölcslé Mennyire Káros?

A Gyümölcslé Mennyire Káros?

Figyelt kérdés
például, A Sió-ban 25%-os a gyümölcstartalm, tehát az a másik 75% feltételezem víz, cukor....hasonlók. Napi 1 liter sió mennyire káros hosszútávon?
2015. jan. 16. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről nyilván megoszlanak a vélemények (van aki szerint minden aroma az ördögtől való, engem az épp nem zavar, cukor viszont tényleg sok van benne, arról meg már tényként lehet tudni hogy mi mindent okoz(hat)), én nem ajánlanám hogy ennyit igyál. 100%-osból napi 2.5 dl nekem még belefér, de több nem.
2015. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 25%-osokat egyáltalán nem szabadna inni, szerintem, az az alattiakról ne is beszéljünk. nagyon édesek és fura mellékízük is van, ha egy ideig nem issza valaki, akkor utána érzi rajta.

Csak a 100%-os javasolnám, de abból se sokat. Ha napi egy literről beszélünk, akkor érdemesebb pl gyümölcsteát csinálni, lehűteni és azt inni, egészségesebb megoldás.

2015. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az üditők nem gyümölcslevek, hanem gyümölcs IZŰ levek, x% gyümölcstartalommal. Ha vitaminpotlas szempontjaból iszod, akkor jobban jársz saját, otthon facsart gyümölcslével vagy turmixxal.

Ha szimplán az íze miatt, akkor egy szinten van bármelyik üditőitallal, cukor szempontjából mindenképp.

2015. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!