Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyorskajakat Helyben szeretite...

Gyorskajakat Helyben szeretitek inkabb enni vagy menetkozben?

Figyelt kérdés
Persze fugg a szituaciotol, de engem kb soha nem vinne ra a lelek, hogy ha modom van ra akkor ne helyben fogyasszak. A halalom, mikor vki a tomegkozlekedesi eszkozokon eszik ( jo szaftos megpakolt gyrosr vagy hambit) tobb okbol is 1. Es legfontosabb, hogy undorito, 2. Meg mivel annyimindenre kell figyelni a buszon pl(leszallok, felszallok, bukkanok...), hogy nem is tudja elvezni az etelt a fogyaszto.

2015. febr. 5. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

100%ig egyetertek veled. Undoritonak es illetlensegnek tartom, ha valaki az utcan eszik. Legyen szo barmilyen etelrol. Emberek vagyunk konyorgom, legyen mar annyi onuralma az illetonek, hogy keres egy helyet, ahol leulhet.

Tudom, hogy sokan kenyeskedonek es sznobnak tartanak (az ismeroseim kozul is:)), de vallalom.

2015. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még egy szelet csokit sem szeretek út közben, vagy tömegközlekedésen enni.

Inni is megállok, valaki meg menet közben.

Szerintem is illetlenség és undorító.

Persze azért vannak normálisan étkezős emberek is, akik pl. reggel a vonaton/buszon esznek meg egy-egy szendvicset vagy péksüteményt, lassan, normálisan. De a többség zabál a buszon.

2015. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyben szeretem enni.
2015. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!