Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyen fogok-e úgy fogyni,...

Könnyen fogok-e úgy fogyni, hogy eddig sem ettem gyorskajákat és eddig sem ittam cukros löttyöket?

Figyelt kérdés

Tehát nem eszem olajban sütött vackokat meg ipari mennyiségű lisztes cuccot, és nem iszom szénsavas meg szánvasmentes cukros vagy épp édesítőszeres vackokat, mert többre tartom a vizet meg a natúr teát.

Egy csomó fogyókúra abból áll, hogy ezeket elhagyjuk. De én eleve nem eszek ilyesmit. Vagy olyan, hogy mondjuk a reggeli egy szelet barna kenyér felvágottal. De én előtte sem ettem kenyeret, szóval ilyen esetekben milyen a helyes étrend?

Most a mozgásról ne beszéljünk, az meg van oldva. Illetve nézem a mindenféle fogyókúrás étrendet, és olyan dolgok vannak benne, amit egy munkanélküli nem tud megfizetni.


2013. jan. 30. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a mozgás meg van oldva bármit ehetsz kis adagokban.

koplalnod nem kell.

2013. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a kukacoskodásért, de neked hogyhogy van súlyfelesleged?
2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit eszel?
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tésztát, húsokat, krumplit, zöldséget, gyümölcsöt, főzeléket.

Imádom a tésztát meg a krumplit.

2013. jan. 30. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott van a kutya elásva a tészta, krumpli kombónál!
2013. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. ):) Tehát, hogyha egy időre lemondok a tésztáról, krumpliról, kenyérfélékről, akkor használ, igaz-e?


Másik kérdés: Miért az él a köztudatban, hogy akik kövérek, azok Mekis kaján meg kólán élnek?

2013. jan. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!