Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Havi szinten mennyit költesz...

Havi szinten mennyit költesz kajára?

Figyelt kérdés
Én 10-15ezerből jól megvagyok. De mások el sem hiszik mikor mondom... Ti mennyit költötök?
2015. febr. 10. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Átlag 44 ezret költünk, 3-an vagyunk a családban. Disznót, csirkét vágunk magunknak.
2015. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Én körülbelül 2500-at költök naponta kajára. Szal kb 75ezret egy hónapban. De én hidegételt nem szoktam enni, csak meleget. De szerintem olcsóbb is a meleg, mint a hideg..


De én sem hiszem el hogy 10ezret költesz egy hónapban. Az napi 330 Ft. Meséld már el mit eszel? Persze kenyéren és zsíron, rizsen el lehet élni egy pár hónapig, de egy idő után úgyis belehalsz.

2015. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

én 17E körül szoktam havi szinten.

A 3asnak üzenném hogy 2 év után is jól vagyok még és ne becsüljön le egy koleszost...

2015. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 10-15.000 nekem is elég hihetetlen.


Hetente költök ilyen összegeket 2 kisétkű főre, ráadásul úgy, hogy semmiféle hústerméket nem vásárolunk (az egyikőnk vegetáriánus a másik meg ha kell valami, bár keveset fogyaszt, kap rokonoktól háztájit). Ha most meggondolom, ha rendszeresen fogyasztanánk húst egész biztosan inkább 15-20.000 vagy még magasabb lenne ez az összeg hetente, mert lényegesen drágább, mint a zöldség.

Szóval nálunk átlagban 50-70.000 között mozog általában az ételre költött összeg. Igaz, tényleg odafigyelünk rá, hogy normális hozzávalókat vegyünk, ne a legolcsóbb spar budget vagy tesco gazdaságos terméket...


10-15.000 az 2.500-3.700 ft hetente, 330-500 ft naponta, ebből maximum éhezni lehet. Már persze ha nem kollégista vagy és hétvégén otthon eszel/onnét hozol magaddal ételt, mert egyetemista koromban így én is kijöttem ennyiből...

2015. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen kérdéseknél mindig jönnek ezek a 10 ezres hazugok/idióták...

Csak tudnám miért jó ez nekik.

Érdekes módon leírni sosem tudják, mit esznek, csak habzik a szájuk. :)

Én 50-60 ezret költök kajára egyedül.

2015. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Miért lenne bárki is hazug? Én nem is tudom mit lehetne havonta 50-60ezerből venni?

Pl ma ettem egy pizzát, ami 600 ft volt. Tegnap két vifont ettem ami 140 ft összesen. Aztán holnap venni fogok sajtos péksütiket, ami 260 ft. Ez csak pár példa, néha eszek étteremben is mert heti egyszer van féláras kaja. Az kb 500 ft olyankor és nagy adag amiből van hogy haza is viszek mert nem bírom megenni.

De akkor most írd le te is mire tudsz 60ezret költeni? A legdrágább étteremben eszel minden nap?

2015. febr. 10. 19:15
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a kérdező egy kisbaba, vagy törpe. :) Azért eszik ilyen keveset.


Ne is haragudj, de 260 Ft sajtos péksüti? Az 4 darab sajtos fornetti pogácsa. Jó esetben is 300 kalória. Ha szerinted ennyi elég egy napra egy felnőtt embernek, akkor erre nem tudunk mit mondani..


600 forintos pizzát sem tudom hol eszel, de egy napra nyilván nem elég egy darab pizza, nincs benne elég kalória.

2015. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Ja és ha a vifon? alatt a zacsis levest érted, akkor abban 70 kalória van. 140 kalória egy napra igen csak életveszélyes..
2015. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Én vacsira egyébként betolok 3 girosz pitát, az 1500 ft. Aztán ebédre is le tud csúszni egy, az még 500. És azért a girosz pitát mondom, mert ez a legolcsóbb étel amit meg tudsz vásárolni kajáldákban. Ha rántott húst, sajtot veszel, az sokkal drágább. A kínai úgyszintén. Étteremben 500-ért? Hát Pesten a kajáldákban sem eszel 500-ért féláron..


Szerintem te is látod, hogy itt valami sántít a történeteddel..

2015. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

7-es mert te csak a fornettis drága sz@rokat tudod venni ha péksüteményt veszel? simán meglehet oldani 10-20ból csak ahhoz ész is kell meg kell tudni minimálisan főzni tudni.

amúgy én is kiváncsi vagyok mit lehet olyan sokat elkölteni kajára

2015. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!