Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Degeszre szeretitek enni...

Degeszre szeretitek enni magatokat?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb picit mindig ehesen hagyjatok magatok? Nekem nagyon nehez megallni, hogy ha valamit felbontok, azt ne egyem meg!!!

2015. febr. 11. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is mindig pukkadásig eszem magam, aztán jön a bűntudat. És nekem is van ilyen rossz szokásom, hogy ami előttem van, azt meg kell ennem. Képtelen vagyok félretenni bármit is későbbre, vagy meghagyni a főzött ételből...

Akkor már inkább ráveszem magam, hogy kevesebbet főzzek, de amit megcsináltam, meg kell ennem. Tudom, hogy ez beteges, de próbáltam már mindent tenni ellene, és hiába. :(

2015. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Degeszre nem, mert utána kényelmetlenül érzem magam. Fáradt vagyok, gyenge, nincs energiám.

De nem is maradok éhes. Én megtaláltam a kettő közötti ideális állapotot :)

2015. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezés nem akko ér véget, amikor jól laktam, hanem amikor gyűlölöm magam.
2015. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem magam degeszre enni, de éhes sem maradok. Igyekszem pont azon a határon maradni, amikor kényelmesen tele vagyok. Nehez amugy, nem is sikerul mindig sajnos, de ha lassan eszem es jol megragom, nem habzsolok akkor sikerul.
2015. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont teli eszem magam. Nem degeszre, mert az nem jó érzés, kényelmetlen. De éhes sem maradok sosem. Szóval pont teli.

Van, hogy 1 falatot hagyok meg, de ha egyszer úgy elég?

2015. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehetem magam degeszre, nem bírja az epém :p
2015. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen, tök jó! Csak épp 120 kg vagyok! :D

Óvatosan!

2015. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!