Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nők! Hogy sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Hogy sikerült kilépnetek egy olyan kapcsolatból, amiben több a szenvedés, mint a boldogság? Amikor nem azt néztétek, hogy jobban szeretitek az életeteknél a férfit? Hogyan győztétek mag saját magatokat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy jobb lesz nélküle, és hogy nem ér annyit hogy én szenvedjek miatta.
2014. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez így nagyon könnyű, kimondani, elhatározni, de hogyan lehet végigcsinálni? Egyáltalán hozzákezdeni???
2014. ápr. 7. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szerettem sok éven keresztül egy fiút, hogy betege voltam. Komolyan, nagyon alárendeltem magam mindenben, ő meg szép lassan aláásta az önbizalmam. Hát igen.. erősen hajlamos vagyok a kapcsolatfüggésre.

Őszintén szólva egy másik fiú adta vissza az önbizalmam, akinek imponált a kedvessége.

Erre gondoltam nagyon sokat és erőd adott hogy megterveztem a szakítást (nekem ez kellett fejben).

Összeszedtem minden sérelmet amit nyugodt hangszínnel (közben majdbesz..tam) és tárgyilagosan elmondtam neki. Ő megértette és vége lett, szerencsére nem lett veszekedés. Utána lehúztam pár pohár vodkát, bömböltem és "elkezdtem gyógyulni."

Te is szakíts mindenképpen! Egyszer kell csak összeszorítani a fogad és átesel rajta. A legjobb ha nem sírtok egymás előtt, nem vesztek össze. Erre majd figyelj. Sok erőt kívánok hozzá!

2014. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és menj el sokat bulizni utána még ha nincs is kedved hozzá, és hallgasd meg más fiúk bókjait is. Az sokat segít.
2014. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Enesen89 válasza:
Nekem csak a távolléttel sikerült. Sehogy máshogy. A legrosszabb, legmegalazobb helyzetek után sem bírtam elhagyni.. Egyszerűen nem bírtam. Ilyenkor hiába gyozkodod magad sok esetben, hogy el kellene hagynod:) nézz a jövődre, nézd meg milyen elet var rad ha nemteszed meg ezt a lépést.
2014. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetekben csak egyet nem értek. Ha már a férfi nem szereti a nőt, a nő viszont teljesen oda van érte, miért a nőnek kell mégis szakítani, miért nem teszi meg a férfi??
2014. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert a férfi is szereti. Csak birtokolni akarja.
2014. ápr. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!