Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Én egy olyan oldalt keresek,...

Én egy olyan oldalt keresek, ahol megmutatják az ételek/italok kcal-ját, VAGY összeszámlálja az egész napi mennyiséget, hogy hány kcal-t fogyasztottam el? .

Figyelt kérdés
Szóval ilyet keresnék. Vagy hogy beírom, hogy miket ettem, és az automatikusan kidobja az étel kalória mennyiségét, vagy bármi ilyesmi... Tudom, telefonra is le lehet tölteni ilyet, de akinek szeretném, annak nem jönnek le ilyesmik a telefonjára.

2015. febr. 14. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis.hu


Ott sok ételnek megvan a kcal-tartalma (meg emellett a szénhidrát-fehéje-zsírtartalma is), de te magad is ki tudod számolni adott recept alapján, amit utána ott rögzíteni is tudsz, azaz legközelebb csak a nevét kell beadni és azonnal ottvan az energiatartalma.

2015. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu
2015. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!