Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alapjáraton tényleg elégetek...

Alapjáraton tényleg elégetek kb 1300 kalóriát még ha csak fekszem is egész nap? Lehet ennek hinni?

Figyelt kérdés

Kalóriabázisba írtam be, 156 cm magas és 50 kiló vagyok. Azt írja 1300 kalóriát még egy helyben fekve is eléget a szervezetem a működésre.

Nekem ez gyanús nagyon, nem hiszem, hogy nem híznék ha 1300 kalóriát ennék egész nap fekve.



2015. jan. 18. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. De senki és semmilyen kalkulátor nem ismeri az egyéni jellemzőidet, hormonrendszered állapotát így.. merő találgatás meggyőzően beállítva.
2015. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átlag pedig az. A napi kalóriaszükségletet mikor írják azt ezen felül írják. 1300 kalória kell a létezéshez, de azon feül több kell ahhoz, hogy felkelj.
2015. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek meleg vérűek gyakorlatilag folyamatosan fűtik magukat. És ez elég sok energia. A hidegvérüek ezt nem csinálják ezért bírja ki sok kaja nélkül hónapokig.
2015. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, hihetsz az olvasottaknak, valóban kell ennyi kalória. Az idegrendszer, a csontvelő, hogy csak kettőt említsek, glükózfüggő működésűek, továbbá légzés, bélműködés egyikhez sem kell megmozdulni. A testedben folyamatosan zajlik milliószámra sejtek lebontása és felépítése. Mindehhez energia és tápanyag kell.
2015. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A súlyod normális, genetikád nem ismert. Attól is függ, mit eszel meg fekve. Az természetes, hogy a fekvés nem éget el kalóriát. 1 óra séta kv 40 kalória, 1 óra box kb 300 kalória 1 óra zsákos box kb 700 kalóriát éget el. Egyszerűbb, ha azt nézed meg milyen tevékenység mennyit éget el, de még így is nehezebb a bevitt energiát mérni.
2015. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a BMI index a normális tartományban van, de eléggé husis vagy, fogyni szeretnék, ezért kezdtem bele a kalóriaszámlálós diétába, de mozogni nincs lehetőségem, napi 10 órában dolgozok ülve, számítógép előtt

én azt hittem, hogy ezért ha fogyni akarok napi max 500 - 600 kcallal kalkuláljak

2015. jan. 19. 13:05
 7/7 A kérdező kommentje:
*eléggé husis vagyok
2015. jan. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!