Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hétvégére jön anyósom kislányo...

Hétvégére jön anyósom kislányom szülinapjára. Mit főzzek úgy, hogy ő diétázik, párom meg nem hajlandó párolt ételt enni?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne, ami nem drágább az átlag ételnél, kislányom és párom is jóllakik.

Vagy miben változtassak a főzésben, hogy anyós is megegye?


2008. aug. 25. 11:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Milyen diétát csinál anyósod? Kislányod mennyi idős?
2008. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én ajánlanék nektek egy ragulevest kezdetnek.Sok zöldség van benne, én sárgarépát, gombát, hagymát, brokkolit és csirkemellett rakok bele.Persze ezt lehet csirkehússal, másfélével is, vagy pulykából.a végén tejszínnel felöntöd, vagy soványtejföllel, jó tárkonyosan.

Főételnek pedig szintén szárnyast, ha lehet csirkemellet, sütőben vagy serpenyőben fokhagymával, görög fűszerkeverékkel megpiritod, köretnek saláta, a mi kedvencünk a rántott cukkini köret, azt is tudod bármilyen diétás bundából megcsinálni.Sok sikert

2008. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%
szard már le az anyosodat ne enni jöjjön ha vegetáriánus oké ha cukorbeteg jo de fogyozik egyszer jollakhat nálatok is nem mejd otthol ne egyen semmit na ne már az anyosért rontsuk el az ünnepet
2008. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én volt már, hogy a paprikáskrumpli alá sem tettem olajat, és senki nem vette észre, ugyanolyan finom volt. szerintem bármit főzhetsz, csak sima liszt helyett teljes kiőrlésűt tegyél, ha tésztát főzöl abból is teljeskiőrlésűt főzz ki. és esetleg édesítőszerrel főzz. majd az anyósod legfeljebb kevesebbet eszik belőle, de hízni ezektől nem fog, az biztos.
2008. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%

A kislány biztosan örülne egy gyümölcslevesnek. De mivel még nem vagy elég régóta házas, és még fontos neked az anyósod (ez múló érzés), javaslom, hogy a gyümölcsöt fahéjjal, szegfűszeggel, édesítőszerrel főzd meg, és kész.

Második félének javasolnám a natúr sült húst, készíts hozzá salátát. Ez minden diétázónak bejön. Apa, és a kislány pedig hagy kapjon hozzá sült krumplit vagy rizst, amelyiket jobban szeretik.

Desszert talán nem is kell ilyen leves után.

Nem ismerem a kislányodat, de lehet, hogy a másodikféle után kellene adnod mégis desszert helyett, mert hajlamosak jóllakni vele.

2008. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így már magabiztosabb vagyok.


(Annak is köszönöm, aki mégiscsak felvilágosított, hogy mégis csak ünnep lesz, a saját családom napját ne rontsam el. Viszont tényleg fontos most az anyósom, de nem a friss kapcsolat miatt, hanem most egy békülős időszak van:P)

2008. aug. 26. 00:11
 7/7 anonim válasza:
100%

Ilyen rendhagyó esetben sikeres megoldás lenne ha anyósodnak diétás menüt készitenél,a figyelmességed minden bizonnyal meglágyitaná anyósod szivét.

Nem kerűlne sokkal többe ,és mindenki jóllakott,elégedett lenne.

A kislányodnak boldog szülinapot,Isten éltesse!

2008. aug. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!