Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kislányom első szülinapjára...

Kislányom első szülinapjára malacot szeretnénk sütni egészben és úgy néz ki hogy kemencébe! Van valakinek valami jó ötlete hogy hogyan készítsük el hogy tuti fincsi legyen?

Figyelt kérdés
Sütőben való sütési praktika is érdekel!Mennyi ideig süssük,mivel fűszerezzük stb.Még soha nem csináltam ilyet ugyhogy várom mindenki olyan segítségét akinek van egy picike jártassága is benne.
2010. nov. 21. 11:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Nyarson hallottam, de kemenceben meg soha! Hogy gondolod, hogy fogod forgatni a disznot?
2010. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nem kis malacot?????

Ha az én anyukám nekem malacot sütne egészbe akármennyire is szeretem de üvöltöznék vele.Igaz anya nem csinálna ilyet mert ő is állatbarát. Mindegy igaz a te lányod úgy se tudja mi folyik még körülötte hiszen csak 1 éves lesz,nem?

2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Egy kis malacon semmi hús nincs!

Nem értem mi a finom benne(?)

2010. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
lol, mert ha már nagy malac, akkor tömöd te is két pofára, mi? :D álszent banda.
2010. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%
Én nem eszem disznó húst se marhát.Nem vagyok álszent!
2010. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem kell forgatni,hanem egy tepsire rácsot kell tenni,a malac lábait a hasa alá kell hajtani.a hasába pedig üres pezsgős üveget kell tenni hogy ne csússzon szét és 20-30 percenként sörbe mártott f.szalonnával kell kenegetni.Ennyit már hallottam a dologról!
2010. nov. 21. 12:31
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
Még jó, hogy a gyerek még semmit nem fog fel belőle. Szegény, szembenéz vele egy malac...brrr...Ez igazából nem az ő bulija még, hanem a tiétek.
2010. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Koszonom a valaszt. De, inkabb nem!

2010. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha bármit is felfogna belőle???????Te talán nem eszel husit????Én bisztos nem fogom arra nevelni a gyerekemet hogy ha meghalja a husi szót akkor fujjogjon!!!Malac,disznó,csirke pulyka,kakasliba stb...mind azért van hogy együk,nem pedig azért hogy nézegessük őket!
2010. nov. 21. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!