Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan "hízhatnék"? (18/F)

Hogyan "hízhatnék"? (18/F)

Figyelt kérdés
18/F vagyok és az lenne a kérdésem hogy aki tud működő módszert hogy kicsit gyarapithassam a testsúlyom az kérem ossza meg velem. Annó edzőterembe jártam és ilyen tosjásos tejfölös cukros turmixot iszogattam ami be is vált mert 2 hónap alatt 6 kiló jött fel izomban. Amióta abba hagytam vissza estem majdnem a kezdetekhez. Nincs időm edzőterembe járni igy egyéb módszerekre vagyok kiváncsi. 177 centi vagyok és 60 kiló ötlet?
2010. febr. 17. 20:26
 1/6 anonim válasza:

Rendszeres edzés nélkül maximum zsírt szedhetsz fel. Ezt nyilván sok kajálással.


Szvsz próbálj időt szorítani legalább heti 2x1 óra súlyzózásra.

2010. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
vannak ilyen body porok, amiket a fiúk szoktak szedni, nemtom
2010. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktasd rá magad tudatosan, fegyelemmel a rendszeres kajálásra. Akkor is reggelizz például, ha egyáltalán nem kívánod, ha csak egy fél zsömle megy le, ha később hozzászoksz, akkor már úgy is többet tudsz majd enni. Ha csak egy kicsit vagy éhes, egyél, ne várd meg, hogy nagyon éhes legyél.

Nekem ez jött be, 184cm-hez 63 kg voltam, ma 84 kg vagyok.

2010. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tömegnövelőt,de ne eddzél semmit!
2010. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20:45 Köszi ezt kipróbálom kombinálva vmi tömegnövelővel.

Mindenkinek köszi a válaszokat.

2010. febr. 18. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem neked is bejön! :)
2010. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!