Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől hízhatnék? 23 éves lány...

Mitől hízhatnék? 23 éves lány vagyok,48 kg.

Figyelt kérdés
Örököltem a vékony alkatot, de biztos van olyan étel, amitől hízhatnék. nem tartom magam csontsoványnak, nincsenek táplálkozási zavaraim, akár egész nap ehetnék, akkor se jönne fel egy deka sem. már félek, hogy vmi baj van a szervezetemmel..vékony lányok, nektek hogy sikerült hízni?
2009. máj. 23. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Napi kaja a Mekiben vagy a Börgerben. garantált!

Én azóta is szenvedek, hogy nem akar lemenni a felszedett pluszkiló, a térdeim kivannak, és egy pasi sem akar velem szóba állni, mert elhíztam ezektől a szenny kajáktól. Figyu, ha egészséges vagy így is, akkor ne akarj hízni.

Ja, és milyen magas vagy ennyi kilóhoz?

2009. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2009. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

ha tésztát, húst, zsíros fűszeres ételeket eszel, plusz édesség, tejtermék, kism ozgás nem árt, de nem szabad túlzásba vinni.

Ha csokit, chipset, sütit eszel, meg pizzátm ondjuk naponta többször, még akár este is, akkor tuti hízol valamennyit.

Igyál sok folyadékot, a só is vízmegkötő hatású, ezért segít a hízásban.

ha nem hízol, akkor lehet pajzsmirigy túltengésed van, vagy bélféreg is okozhat soványságot.

Lehet simán genetika, túl jó anyagcsere :)

2009. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos hogy nem bélférgess akkor már csont sovány lenne és meg látszana rajta! A mekis kaja tényleg nagyon jól hízlal viszont azt fizetni is birni kell =D Én személy szerint nem az egészségre megyek... kit érdekel? nem cigizek nem iszok de azt eszek ami finom..egyszer élünk Napi 6x kell enned !!! reggeli,10 órai,ebéd,uzsonna,vacsora,és pót vacsora,tészta, hús, tojás stb. sok minden hízlal csak sokat kell enni,és akkor a gyomrod is tágulni fog
2009. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
egyél sok tésztát napi 2000kcalt
2009. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!