Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék kb.3 hónap...

Hogyan hízhatnék kb.3 hónap alatt 5-6 kg-t? Melyek azok az ételek, amik hízlalnak?

Figyelt kérdés
Egy nap hányszor egyek, és mennyit?
2010. febr. 18. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél mindenböl, föként zöldségeket, gyümölcsöket is, mert ha vitaminhiányod van, akkor nem fogsz tudni hizni.

Ezen kivül sportolj intenzivebben, akkor beindul az izomfelépités, és több lesz a súlyod is, meg formásabb is leszel. (CSAK hizni = zsirt raktározni tökéletesn rossz ötlet, mert ronda hájpacni leszel csak,)

2010. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 3 kiadós és két könnyű étkezés, plusz sport, súlyzók. Nálam ez vált be. Két hónap alatt 8 kilót szedtem fel, és vékony, izmos maradtam. (Eőtte gebe voltam)
2010. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi ötszöri étkezés + 6-nak pótvacsora. Mozogj sokat a friss levegőn, hogy legyen étvágyad, de ne kimerítően, nehogy fogyj!

Aludj sokat, és ha csak teheted ebéd után is!

Minden tejes italba tölts tejszínt!Fogyassz zöldséget, gyümölcsöt, savanyúságot is!

6:30 Reggeli: habos kakaó, szalonnás rántotta ecetes paprikával, csoki.

9:30 Tízórai: tejeskávé, két kakaós csiga

13:00 Ebéd: Tejfölös bableves répával, kolbásszal, csipetkével, kenyér, csirkepörkölt túrós galuskával, csalamádé, tortaszelet, narancs

16:00 Uzsonna: fehér kenyér, szalonna, hagyma

18:30 Vacsora: rizskása lekvárral, két kivi, citromos - cukros tea

21:00 Pótvacsora: keksz madártejjel

2010. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de jó neked,őszintén irigyellek!Én tudok 2 hét alatt 6 kilót hízni....tapasztalatból írom sajnos....3 hónap alatt le se írom mennyit tudok/tudnék....bárcsak ilyen problémáim lennének!!!
2010. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!