Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Házilag készített kakaó...

Házilag készített kakaó tejből és kakaóporból mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés
Ha iszok azt kb. naponta, az nem olyan egészségtelen, mintha bolti Mizo kakaót iszok minden nap?
2015. máj. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Nesquick és cukrozott társai a kakaópor,hanem sima keserű kakaópor,és te édesíted,úgy nem árthat.
2015. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egészségesebb, mint az instant porok, ha minden nap iszod, úgyis megunod hamarosan.. kb annyira árt, mint napi 1 bögre tej és pár kocka étcsoki elfogyasztása.
2015. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, a tejet melyik kategóriába sorolod? Ha nem teszel bele cukrot, akkor kevésbbé egészségtelen.
2015. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam igazi kakaót édesítő nélkül, de szerintem pocsék. Én a méz mellett szavazok a cukor ellen, de ez már izlés kérdése. A finomított, tartósított, édesítőszeres stb instant cuccnál mindenképp jobb
2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!