Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A hamburger és a pizza miért...

Sandorka25 kérdése:

A hamburger és a pizza miért olyan egészségtelen étel?

Figyelt kérdés
A haverom egyszer evett egy pizzát és egy hamburgert, és azt mondta nekem hogy hizlal egy kicsit, és azt mondta nekem hogy egészségtelen étel. Ha a hamburger és a pizza egészségtelen étel, akkor miért eszik meg az emberek ?

2015. ápr. 6. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy van elkészítve! Az összetevői miatt mondják a gyorséttermire, hogy egészségtelen. Amúgy azért eszik, mert szeretik. Cigiző embert még nem láttál? Tudod, arra is mondják, hogy egészségtelen...
2015. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Láttam már cigiző embert. A cigi is egészségtelen, én szerencsére nem dohányzom.
2015. ápr. 6. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez az indok az egészségtelen kajákra is. Szeretik.
2015. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem egészségtelen, ha minőségi ételekkel van elkészítve!
2015. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 ***** válasza:
100%

Egészségtelen.

Ez sok mindentől függ.

Pl. a méz, ami elvileg egészséges, lehet, hogy egészségtelen, ha napi 4-5 kg-ot elfogyasztasz belőle mondjuk 5 éven keresztül.

Szóval ha eszel havonta egy pizzát az nem egészségtelen. Ha pláne olyan helyen eszed, ahol minőségi anyagokból készül, akkor meg egyenesen egészséges. Mint bármilyen más minőségi alapanyagokból készült étel.

Ha naponta benyomsz 1-2 gyorséttermi hamburget egy csomag sült krumplival és kólával, az megint csak egészségtelen. Pláne, ha mellette nem étkezel totál egészségesen, és nem mozogsz eleget.

2015. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Pizzát pl lehet otthon is készíteni, rendes alapanyagokból, frissen sütve.

A burgert szintén. Csak az az egészségtelen, amit gyorsétteremben vagy félkészen veszel. A friss étel, minőségi alapanyagokból nem ártalmas. És persze nem heti 5x kell enni, csak mondjuk havonta 1-2x.

2015. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol eszed. Mértékkel a gyorséttermi sem egészségtelen. A "rendessel" meg abszolút semmi baj nincs.
2015. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ú, és mennyivel jobb a hambi is a saját kis kalácstésztánkkal, a kedvenc hentesünktől hozott darált marhával, kellőképpen hagymásan, Karaván sajttal! Haaah!
2015. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!