Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha sokszor teleeszem magam...

Ha sokszor teleeszem magam annak van valamilyen káros hatása?

Figyelt kérdés

a hízást ne mondjátok. én sosem hízom meg, egyszerűen ilyen az alkatom

Amúgy szinte minden nap kidurranásig eszem magam mert csak az étkezés végén kezdek telítettséget érezni.

16/L



2015. jún. 19. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az infó így... Hogyan érzed magad utána? Ha feszülős-hasfájásos, akkor túletted magad és az nem jó.

Ha kellemesen jóllakott, a "kidurranásig" csak egy túlzó szóvirág, akkor OK, egyszerűen Neked sok étel kell egyszerre. Én is ilyen vagyok és a párom is. Ez viszont OK.


Nekem nagyon fura, de vannak, akik a kalória alapján ítélik meg, hogy valaki zabál-e. S 600 kcal esetén rámondják, eszem megáll... Ha én betolok 1500-at, akkor ettem, ettem, nem olyan rengeteget, de magamhoz képest (fogyni vágyó, nem sokat mozgó alacsony 62 kilós harmincas nő) azért rendesebb mennnyiséget :) De ezzel semmi baj nincs, nem napi többször csinálom s nem is mindennap, sokszor elég 1000-1300 kcal ebédre :) Alatta azért nemigen.

2015. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A végén mindig feszül a hasam de még utána is kívánom az ételt. Kellemetlen.

Egyébként nekem is sokszor 1000 kcal feletti egy étkezésem mégis 45 kiló vagyok a 162 centikémhez. Az kevés?

Igazság szerint legszívesebben csinálnék egy diétát hogy ne egyem magam ennyire tele de úgyis éhes leszek és nem bírom ki.

2015. jún. 19. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kevés a súlyod. Kis kamasz vagy. Teljesen normális, hogy ilyenkor kívánod az ételt, és nem hízol. Ha emiatt aggódsz, ne izgulj, felnőtt korodban jó nagy darab leszel.


1000 kalóriás étkezés? Hát azért az nem valami sok. Az egy sima átlagos adag tésztás étel. 2-3000 kalória, na az már nem kevés, pedig azt sem nehéz megenni.


16 évesen nyugodtan teleeheted magad. De persze kéne sportolnod, és az sem ártana, ha normális kajákból ennéd magad tele.

2015. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sportolok, teniszezek futok. és az 1000-t csak egy számnak mondtam, természetesen sokkal több vagy kevesebb is szokott lenni. amúgy anyukám kb akkora mint én tehát nem valószínű hogy nagy darab leszek. Köszönöm a választ:)
2015. jún. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!