Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szendvicsütőben lehet tojást...

Szendvicsütőben lehet tojást sütni? Vagy csakis kenyeret?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 15:27
 1/7 anonim válasza:
51%
szerinted miért az a neve hogy SZENDVICSsütő?
2015. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

"Szendvicsütőben"


SzendvicsÜTŐBEN!!!!!!!!!!!!!!!!


És tojást akar BENNE SÜTNI!!!!!!!!!!!!!

2015. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rendeltetésének megfelelően nem lehet. De gyakorlatilag ha beleütsz egy tojást, az a hő miatt megsül. Csak fura alakja lesz és nem garantált, hogy nem ragad oda. Az is könnyen lehet, hogy a nyers tojás túlcsordul és lefolyik az oldalain. Tehát összességében rossz ötlet. Ha mégis kipróbálod, akkor NE csukd rá a tetejét.
2015. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk. Tény, hogy előtte ki kell vajazni. Sőt, virslit vagy csirkefilét is süthetsz benne megfelelő darabokban, vagy bundáskenyeret, de akár még gofrira haonlító tésztát is. Igaz, hogy mindnek szendvics alakja lesz, de az ízűk jó.
2015. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony hogy lehet! Én tükörtojást szoktam benne sütni, és nem ragad oda, nem folyik ki, éppen elterül benne szépen egy egy szem tojás. Nagyon picit kell zsírozni, és mi a probléma azzal, hogy négyzet alakú tükörtojásod lesz? Szerintem guszta.

Amíg nem volt gofrisütőm, azt is abban sütöttem, csak sokáig tartott mire átsült, mert a rendes gofrisütő nem véletlenül rácsozott, előbb átéri a hő a tésztát.

Elsőnek meg üzenem, hogy a palacsintasütőben sem kizárólag palacsintát sütünk, csak mert úgy hívják, mert piríthatsz benne bármi mást is. Sőt a kacsasütőnek nevezett edénybe sem csak kacsát szabad beletenni.

2015. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráhajthatod a tetejét, hogy mindkét felén megsüljön, csak ne zárd le.
2015. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hasznos vàlaszadóknak köszönöm.
2015. júl. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!