Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket szoktatok...

Milyen ételeket szoktatok fagyasztani? Kenyeret fagyasztod?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A kenyeret mindig lefagyasztom, mert csak ketten vagyok a lányommal, egy kenyér nekünk 1 hétig kitart és így mindig friss.
2015. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fagyasztom a kenyeret, 2 naponta veszek frisset. Inkább mindig kevesebbet, de az legyen friss.

A fagyasztóban igazából nálunk csak jégrkém van, gyümölcs és zöldség, néha hasábburgonya vagy steak krumpli (bár ilyesmit ritkán eszünk), illetve tavaszi tekercs szokott még lenni. Készételeket sem szoktam elfagyasztani, mindig annyit készítünk csak, hogy elfogyjon.

2015. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apámék nem rég találták ki a kenyérfagyasztást, és nagyon jó. Megveszi frissen amikor kijön a kemencéből, felszeletelteti, és amint kihűlt lefagyasztja. És így mindig reggel csak egy vagy két szeletet kivesz belőle, és a pirítós sütőben megmelegíti. Mindig olyan mint amikor kijött a kemencéből. Okos dolog.
2015. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én le szoktam fagyasztani a kenyeret. Saját készítésű fasírt, húsgombóc, hamburger,kakaós csiga, pogácsa, linzer, répa, spenót, pasztinak, darált marhahús és csirkemell file mindig van a fgyasztoban. Milánói szoszbol mindig többszörös adagot készítek, ha azt főzök, kifejezetten le fagyasztani a "maradékot".
2015. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párom anyja fagyasztja. Én sosem tettem, elfogy, bár bő 3 éve már nem gabonából van, ha sütünk is...

Csak gyümölcsöt, zöldséget, gombát, nagyritkán némi húst tartok a fagyasztórészben.

2015. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi 4-en vagyunk a családban, egy kenyér kb 1-2 nap alatt simán elfogy, és senki se akar menni kétnaponta friss kenyérért. (az előre szeleteltet nem szeretjük, szárazabb) Így mi is fagyasztjuk a kenyeret, ugyanolyan mint a friss csak egy kis hűtő/fagyasztó íze van, ha érted mire gondolok :D amúgy hús, zöldségek, gyümölcsök, pörkölt:( egyszóval átlag dolgok vannak a fagyasztóban.
2015. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!