Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Meday kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan tudnék könnyen és viszonylag rövid idő alatt sokat hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

19 éves fiú vagyok 182 cm és 60 kg. Eddig azzal nyugtattam magam hogy növésben vagyok és ezért nem sikerül híznom de most már lassan fél éve csak pár centit nőttem így ez kilőve.Az anyagcserém is rendben van az orvos szerint tehát ez se játszik.. étvágyam is elég jó néha kicsit ingatag de edzés ( foci) után betolom a fél hütőt. Ismertek valami gyors hízókúrát?



2015. júl. 10. 04:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj hízni. SPortolj és táplálkozz egészségesen.

Ilyen alkat vagy.


ELég magas vagy, és valóban kevés a súlyod, biztos hirtelen is nőttél, majd helyre áll.

Esetleg kondizz. (natural)


Én is, csak nőben.

2015. júl. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még az #1 vagyok.


Konkrét kérdés, gyorsan hízni: patikában kapni magas kalóriatartalmú tápszereket felnőtteknek is, de ha egészséges vagy, akkor hülyeség.

2015. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene megbolygatni a súlyodat erőnek-erejével.

Egyél amennyi jól esik és nem többet, mozogj, sportolj továbbra is, a szervezeted pedig ugyanúgy teszi a dolgát. Mindenkinél jobban tudja, hogy mi jó neki!

2015. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felzabálod a hűtőt akkor maximum zsírt fogsz felszedni,azzal pedig nem fogsz jobban kinézni. Próbálj meg inkább okosabban táplálkozni és sportolni valamit rendszeresen hogy férfiasodj.
2015. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
testépítés és tömegnövelő étrend - rövid idő alatt meg ne akarj ilyesmit, mert a striák nagyon rondák
2015. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen hirtelen nőttem és sportolok is 12 éve focizom a helyi csapatnál.. most már a felnőtt csapatban játszom ahol elég erős fizikum is kell na meg alapból is zavar hogy vékony vagyok. Szóval de, szeretnék meghízni :)

2015. júl. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!