Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok enni a dianáscu...

Hogy szoktátok enni a dianáscukrot, a kinder buenót, a narancsot, a túró rudit?

Figyelt kérdés

Én a

-dianáscukrot bekapom, és várom, míg leolvad róla a csoki és szétroppan.

-kinder buenót: Letöröm a kockákat, széttöröm, és kinyalom (bocs a fogalmazásért) a belsejét, aztán a külsejét megeszem

-narancsot: Leveszek egy gerezdet, leszedem és megeszem a héját, és a belsejébe azokat a bogyókat megeszem szinte egyenként.

-túró rudit: Leszedem és megeszem róla a csokit, és a túrót külön megeszem.


2010. márc. 4. 19:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

-dianáscukrot: sehogy mert nemszeretem :D

-kinder buenót: egyenként letöröm a kockákat és megeszem(nemérdekel se a csoki semmi csak ugy összerágom)

-narancsot: szinte ugyanúgy ahogy te

-túró rudit: csak úgy megeszem(persze csomagolás nélkül)

2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A dianás cukorból leharapok egy kicsit és kiiszom belőle az alkoholt, vagy úgy ahogy te.

A kinder bueno-t kockánként megvárom míg elolvad a számban.

A narancsot cikkekre bontom és megeszem.(semmi extra)

A túró rudit mostanában sehogy sem, mert csokit most nem eszek, a túróját pedig a keresztfiam (21 hónapos) eszi.(Neki le kell hámozni a csokit, mert nem eheti meg, s ezért én végzem a szétszedési munkálatot :D

2010. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is néha úgy eszem a dianáscukrot, ahogy te. De inkább úgy, ahogy írtam.
2010. márc. 4. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Még írjatok!
2010. márc. 4. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:

én dianás cukrot nem nagyon eszek, de ha nagyritkán hozzájutok, akkor úgy, ahogy te, vagy én is kiiszom.


a kinder buenó kockái felét leharapom, és kiszívom belőle a krémet.


a narancs gerezdjének a keskeny végét bekapom, és belemélyesztem a fogaimat, hogy kijöjjön a leve, ez kívülről úgy néz ki, mintha egy ajkam lenne narancsból. miután kiszívtam a levét, megeszem. mandarint ugyanígy.


a túró rudit meg csak simán. túl finom együtt, hogy kettészedjem.

2010. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A dianás cukornak leharapom a végét és kiiszom belőle a cuccot.

A bueno-t kockánként, semmi extra :)

A narancsot gerezdekre szedem, és az összes fehér valamit leszedem róla, elég sokáig elszórakozom vele, de máshogy nem eszem meg...

A rudit harapom, régen előbb leettem róla a csokit.

2010. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Guszta lehet ez a buenó kinyalás..:-DD Azért buszon ne cisnáld mert tarkón csaplak:DD :)

Én a dianáscukrot ugy mint te,a buenot simán harapom ,narancsot is,turórudi : először a csoki,utána a túró

2010. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dianáscukrot, kinder buenót és túró rudit nem szoktam enni. A narancsnak én is megeszem néha a héját, de csak miután kifacsartam aztán megiszom a levét.
2010. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a számmal
2010. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Diannás cukor: leeszem a csokit, leharapom a tetejét, megiszom a piát, és megeszem a mázt

Kinder búenó: kockánként leharapom a csokit, utána a krémet, aztán meg az alját

Narancs, rudi: ugyanúgy mint te, ha a rudi töltött, akkor azt is külön eszem

2010. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!