Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok enni plázák étkezőré...

Szoktatok enni plázák étkezőrészlegén? Milyen gyakran és mennyit költötök alkalmanként?

Figyelt kérdés

KFC, McDonalds, DonPepe, Főzelékfaló, kínai, görög, stb. ilyenekre gondolok, remélem világos...


De nem csak plázára gondolok, hanem Tesco, Auchan stb. étkezőrészlegein is vannak ugyanezek az éttermek.


2011. okt. 10. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én plázában és McDonalds-ba.
2011. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ritkán, viszont van olyan amikor havonta 2szer 3szor is (amikor bemegyünk) de van olyan amikor 2 hónapig 1szer sem.


Ilyenkor mostanában gyrost szoktam, de néha bekapok egy kis KFC-t is. Vagy a mekdonálcok mekdrájvaiba is eszek.


ilyenkor általában 1000 és 2200 ft körül zokatm fogyasztani.

2011. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sohasem. Ha enni akarunk akkor beülünk egy rendes étterembe
2011. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Átlag évente kétszer, ha színház miatt a fővárosba megyek, és előtte vásárolgatok is (többnyire a Westendben, mert az esik útba). Nagyjából 2000 Ft-ból lehet ilyen helyeken enni.
2011. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én undorodom az ilyen "kajáktól" de néha veszek mekis fagyit bár most nem is tudom mennyi az ára de olcsó.
2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szolnoki Corában van egy nagyon jó kajálda, viszonylag nagyok az adagok, és jó áron, néha, mikor anyummal bemegyünk vásárolni Szolnokra, ott eszünk. De mivel már nem lakok otthon a suli miatt, ez jó ha egy évben 1x fordul elő (előtte talán 4x egy évben). Plázákba nem nagyon járok, de ha mégis, akkor sem szoktam ott enni, eddig 2x tettem kivételt, ebből egyszer úgy, hogy egy barátnőmmel voltam, és neki volt 50%-os kuponja... :)

23 éves vagyok.

2011. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 1000 Ft alatt fogyasztok.
2011. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekdonálc, 1-2 sajtburger, akár plázában, akár utcai étteremben, tehát 250-500 ft. Ja, és kb negyedévente egyszer, mikor már nem bírom ki hazáig.
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én kizárólag ételjeggyel fizetek ilyen helyeken, ha tényleg kajálni megyejűk, nem csak úgy eszegetni valamit. Négy főre levő kaja nálam szűk 4000 Ft-ból kijön, és szokott maradni másnapra.
2011. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekiben néha, de csak sültkrumplit majonézzel.
2011. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!