Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha szennyvizet...

Mi a teendő ha szennyvizet ittam? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szomjasak voltunk és azt hittük elsőre, hogy az egy patak. Mikor elkezdtünk inni belőle nem volt semmi, de később mikor haza értünk megtudtuk, hogy az nem patak hanem lehetséges, hogy szennyvíz elvezető. Furcsa helyzet kérlek segitsetek!

2015. júl. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben fosni fogsz, ha valami baktérium vagy vírus is volt benne. Kétségbe nem kell esni, halálos vírusok kis hazánkban nemigen vannak forgalomban, sőt 99% eséllyel makkegészséges emberek végtermékébe, mosdóvizébe kóstoltál bele. A fekáliától való irtózás amúgy is csak társadalmi kondicionálás (bár bennem is erős, elismerem), az állatok például előszeretettel nyalják ki egymás seggét, és semmi bajuk nem lesz tőle.
2015. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F.ssál egyet, aztán aludj.
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Foshatsz is, hányhatsz is. Én régen egy kútból ittam, ez lett belőle. De aznap még nem is volt nagy bajom, estére éreztem magam furcsán, de másnap már egész nap fostam meg hánytam. Hmm.. reménykedj!
2015. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tenni akarsz valamit, akkor vehetsz be széntablettát.

Szennyvíz amúgy is elégé fel van hígítva ahhoz, hogy ne legyen bajod. Természetes vizekben is ugyan úgy előfordulnak különféle kemikáliák.

2015. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bajer ***** válasza:
kamu!!
2015. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!