Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » El fogok hízni a dinnyétől?

El fogok hízni a dinnyétől?

Figyelt kérdés
Most ettem meg kb. Egy fel dinnyenek a felet,es most nagyon tele vagyok. Ugye most este van, de ettem:( ugye ettol nem fogok meghizni? 12/L 44kg

2015. júl. 25. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A dinnye nagyrészt víz.
2015. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogsz, ne aggódj. A dinnye nagy százaléka víz, jó persze cukor is akad benne, de nem annyi hogy elhízz tőlle még így este sem.


Olyannyira igazolom az állításom hogy egy hét nyaraláson mivel tengeri herkentyűt nem eszem 1 hétig csak sárga és görög dinnyét, ananászt és vanillia fagyit ettem minden nap vacsira. 5kg minusszal jöttem haza.

2015. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Olyan még nem volt, hogy valaki dinnyétől elhízna. Viszont rossz éjszakád lesz, óránként mégy majd pisilni. Dinnyét este 6 után ezért nem ajánlatos ennyi, az "átfutási" ideje 3-8 óra.
2015. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Felpontoztalak titeket:)
2015. júl. 25. 21:41
 5/11 anonim válasza:
93%
nyugodj meg, hülyén hangzik, de kipisiled :D
2015. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Dinnyétől legkevésbé sem lehet hízni, maximum miután teleetted amgad kicsit gömbölydedebbnek tűnik a hasad, de hamar távozni is fog. :D Megeszel mondjuk fél kilo dinnyét az olyan mintha meginnál 4 deci vizet.
2015. júl. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Hu ennyit megettel? Akkor mar nem meghizol tole, hanem atvaltozol dinnyeve :)
2015. júl. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45%

Körülbelül ekkora volt?

[link]

Ez esetben elfogsz súlyosan...


Egy átlagos ember napi energiaszükségletét 4-6kg dinnye fedezné, tehát próbálj ennél nem többet fogyasztani.

2015. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Mi a disznot etetjuk dinnyevel es kukoricaval. Szepen hiznak :)
2015. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Be lehet vinni vele kalóriát, ha igazán rászállsz és kilószámra eszed, de azért elég sok kell belőle. De ha a normál étkezésed mellé mindennap betolsz akár csak 3 kilót, lassan hízhatsz :) Én nem tenném, mert automatikusan kevésbé lennék éhes legközelebb. Van, aki fogyna, mert alig nem férne belé rendes ételből... Nem aggódnék, de azért a dinnye kb. cukros víz, nem olyan ártatlan kis dolog, mint egyesek hiszik. A cukrozott italok is tele vannak vízzel, és? Egy zsíros leves is tele van vízzel. Ez még nem teszi vízzel majdnem egyenértékűvé. A nekem minimális adag (1kg) már 65g cukrot ad, ami pl. az én szempontomból sok. Néha természetesen belefér. Akár gyakran is, annak, aki nem szénhidrátszegényen eszik. De nem igaz, hogy akármennyit eszünk, az szinte semmit nem jelent. Kalóriatöbbletbe lehet kerülni vele, ráadásul cukorral.
2015. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!