Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék gyorsan pár...

Hogyan hízhatnék gyorsan pár hónap alatt 20-30 kilót? Valami olyan étrendet tudtok vagy jó hízókúrát?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm. idióta válaszolók kíéljenek köszönöm

2015. aug. 5. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom tevetejjel meg haszonállatok hízlalására szolgáló hormonokkal lehet.
2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:O

Egyél sok kenyeret... meg mindent csinálj fordítva, mint a fogyókúrázóknak kell.

2015. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyél naponta legalább 6x kalóriadús adagokat. Ha lehet ne nagyon mozogj sokat. Egyébként hány cm és kg vagy?

Esetleg egy 3500+ kcal diéta jó lenne neked.

2015. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szalonna,csoki,süti,fagyi,kenyér,mindenféle más péksüti,chips,ropi,keksz,olajos magvak,aszalt gyümölcsöktejtermékek + sok-sok cukros üdítő.
2015. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél ennyi idő alatt ennyit hízni? Ez a szervezeted számára nagyon megterhelő lehet, ha ilyesmibe fogsz szerintem mindenképp keress fel egy étkezési tanácsadót, különben évek múlva ez a dolog nagyon vissza üthet. Én mindenképp izmot próbálnék gyűjteni, hogy ne hájas, zsíros legyek. Kivéve ha ez a célod, akkor úgy ahogy az elöttem lévők írták (ajánlom figyelmedbe a Supersize Me című filmet, ő felszedett gyorsan egy csomó pluszt, de nézd meg milyen áron :( )
2015. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tej, tejszínhab
2015. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mennyi az a pár hónap? Optimálisan 1 hónapban max 5 kilót szedj fel, és akkor kb legkésőbb fél éven belül összejöhet. Ennél többet ne próbálj, mert azzal többet ártasz a szervezetednek, mint amennyi hasznod lenne belőle.

Ha ezt csinálod, akkor 1 hét alatt kéne kb 1,25 kilót felszedned. Ez végül is nem lehetetlen.

Egyél többet, mint eddig (nézd a kcal tartalmát a kajáknak, és válogass olyanokat, amikben magas a kcal tartalom és mégsem olyan laktató) és ne túl gyakran ugyan, de csinálj erőedzést, hogy formásan hízz.

2016. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!