Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meggle light túrót ettem...

Meggle light túrót ettem nemrég, lehet, hogy romlott volt?

Figyelt kérdés
Tehát kb 2 órája ettem egy keveset a fent említett túróból. Normális, hogy savanyúbb, mint az (általam) eddig kóstolt túrók? Félek, hogy romlott volt, bár a szavatossági idő szerint nem, de olyan furcsán svanykás volt. Az illata sem volt különösebben rossz, csak mégsem az a megszokott túró illat... savasabb volt az egész.

2014. nov. 17. 22:41
 1/1 anonim válasza:

én is azt eszek minden vacsorára és már 1x-2x előfordult hogy lejár 1-2-3napja de megettem és nem volt semmi baja a túrónak se és nekem se lett

fogalmam sincs miért érezted savanyúnak.. lehet hogy előtte valami olyat ettél nem?

egyébként nekem is volt párszor hogy "levesebb" volt az alja de tényleg nem tudok többet mondani


most jólérzed magad? vagy volt valami mellékhatása? ha nem akkor segáz lehet csak amíg hazahoztad a boltból sokat volt a "melegen" -téli meleg:D-

2014. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!